صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : دارایی‌های کیف پول جدید جاستین سان، بنیانگذار ترون

دارایی‌های کیف پول جدید جاستین سان، بنیانگذار ترون

پلتفرم تحلیل داده‌های درون-زنجیره‌ای(Lookonchain) اطلاعاتی را در مورد آنچه ممکن است تراکنش‌های جدید جاستین‌سان، بنیانگذار بلاک‌چین ترون را فاش کرده است. در صنعت ارزهای دیجیتال، فعالیت نهنگ‌ها بسیار پررونق است. برای پلتفرم‌های تحلیل درون-زنجیره‌ای و سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال، نظارت دقیق بر فعالیت‌های خرید و فروش نهنگ‌ها امری رایج است. چرا که تحرکات آن‌ها تمایل دارد بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

طی چند روز گذشته، اتریوم به دلیل فعالیت‌های تراکنش جاستین‌سان، به طور ویژه مورد توجه سرمایه‌گذاران رمزارز قرار گرفته است. جالب اینجاست که Lookonchain، پلتفرم تحلیل داده‌های درون-زنجیره‌ای، فعالیت احتمالی یک نهنگ دیگر اتریوم را از این پیشگام ارز دیجیتال مشاهده کرده است. چرا که ۷,۴۰۲ اتریوم به ارزش تقریبی ۲۳.۳ میلیون دلار و ۹۵.۶۷ میلیون دلار تتر، از صرافی ارز دیجیتال بایننس خارج شده است.

همانطور که Lookonchain اشاره کرده است، ۹۵.۶۷ میلیون دلار تتر و ۷,۴۰۲ اتریوم به ارزش تقریبی ۲۳.۳ میلیون دلار، به تازگی از بایننس به یک کیف‌پول جدید منتقل شده است. اگرچه هویت کیف‌پول جدید ناشناخته است، اما الگوی انباشت با تراکنش‌های قبلی دو کیف‌پول دیگر که طی چند روز گذشته مقادیر زیادی اتریوم و استیبل‌کوین را از بایننس خارج کرده‌اند، مطابقت دارد. جالب اینجاست که این دو کیف‌پول دیگر را می‌توان به جاستین‌سان مرتبط کرد. احتمالاً این مدیر‌اجرایی حوزه رمزارز درحال حاضر درحال انباشت دارایی در یک کیف‌پول جدید است.

کیف‌پول‌های نهنگ‌های مرموزی که به سان مرتبط هستند، اخیراً در حال انباشت اتریوم و تتر از بایننس بوده‌اند. آخرین مورد، انتقال ۷,۱۲۸ اتریوم به ارزش تقریبی ۲۲.۳۴ میلیون دلار به کیف‌پول “۰x۴۳۵۹” است. قابل توجه است که کیف‌پول ۰x۴۳۵۹ از تاریخ ۸ آوریل، ۱۵۴,۵۷۰ اتریوم به ارزش ۴۹۲.۲۳ میلیون دلار خریداری کرده است.

انباشت اخیر مرتبط با سان، همزمان با احتمالی برای بازگشت احساسات گاوی (صعودی) به اتریوم رخ داده است، به ویژه با تلاش گاوها برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال. در واقع، خبرگزاری NewsBTC اخیرا گزارش داد که سرمایه‌گذاران در چند روز گذشته مقادیر زیادی اتریوم را از صرافی‌های متمرکز خارج کرده‌اند.

داده‌های درون-زنجیره‌ای نشان می‌دهد که پس از تصویب اخیر صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم در هنگ‌کنگ، طی هفت روز گذشته بیش از ۲۶۰,۰۰۰ اتریوم به ارزش تقریبی ۷۸۱ میلیون دلار از صرافی‌ها خارج شده است. قیمت اتریوم اکنون یک ماه است که در محدوده بین ۲,۹۰۰ تا ۳,۷۰۰ دلار تثبیت شده است. با این حال، این ارز دیجیتال در چند روز گذشته واکنش مثبتی به روند انباشت نشان داده است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید