صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 3 ارز دیجیتال برتر زیر 1 دلار با پتانسیل سودآوری بالا

3 ارز دیجیتال برتر زیر 1 دلار با پتانسیل سودآوری بالا

top-3-coins-under-1$

دنیای ارزهای دیجیتال پر از فرصت است اما بسیاری سراغ گزینه‌های مطرح مثل بیت کوین و اتریوم می‌روند. در این میان ارزهای دیجیتال دیگری وجود دارند که کمتر شناخته شده‌اند و قیمتی پایین‌تر از ۱ دلار دارند. در این متن به ۳ مورد از این ارزها که قیمتشان زیر ۱ دلار است اشاره می‌شود:

۱. کاردانو (ADA): قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر حدود ۰.۷۵۶ دلار است. با توجه به افزایش ۳۴ درصدی قیمت آن در ماه گذشته، خوش‌بینی زیادی نسبت به آینده آن وجود دارد.

۲. گراف (GRT): این پروتکل به عنوان “گوگل بلاکچین” شناخته می‌شود و نقش مهمی در زمینه فهرست‌نویسی داده‌ها ایفا می‌کند. گراف به اتصال مجموعه داده‌ها در حوزه‌های مختلف مانند امور مالی غیرمتمرکز، حاکمیت و رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کند. راهکاری که گراف برای ذخیره‌سازی بلندمدت داده‌ها ارائه می‌دهد، می‌تواند با توجه به تغییرات اتریوم، بر قیمت GRT تاثیر بگذارد.

۳. آیوتا (IOTA): بنیاد IOTA در تلاش برای بهبود مدیریت ترافیک و ایجاد شهرهای هوشمند پیشرو است. پروژه جدید آن‌ها همکاری با ETO GRUPPE برای ادغام حسگرهای ترافیک هوشمند است. این پروژه در اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز شده و تصمیم دارد سال ۲۰۲۶ صنعتی شود. پیشرفت‌های جدید می‌توانند باعث افزایش قیمت IOTA شوند.

 منبع: cryptoticker.io

اخبار مرتبط: پیش‌بینی مایکل سیلور درباره آینده بیت‌کوین

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

ده سالگی مونرو: جشن یک دهه تعهد به حریم خصوصی و امنیت

در دنیای پرشتاب و پویای فناوری، ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ نقطه عطفی در…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بیت‌کوین در گرداب نزولی؛ اصلاح موقتی یا آغاز یک روند نزولی؟

بیت‌کوین پس از یک ماه اوج‌گیری، به کانال ۶۰ هزار دلاری سقوط…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بایننس با پرداخت جریمه 2میلیون دلاری به دنبال بازگشت به هند است

صرافی بایننس، پس از ممنوعیت فعالیت در ژانویه گذشته توسط دولت هند،…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید