صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : به عقیده Mike Novogratz، قیمت بیت‌کوین و طلا و نقره به زودی افزایش خواهد یافت

به عقیده Mike Novogratz، قیمت بیت‌کوین و طلا و نقره به زودی افزایش خواهد یافت

Mike Novogratz

مدیرعامل شرکت Galaxy Digital، Mike Novogratz گفت:«با چرخش موضع فدرال رزرو، دلار آمریکا در حال تضعیف است و با کاهش تورم و نرخ بهره به‌زودی دارایی‌هایی مانند بیت‌‍‌کوین و طلا و نقره افزایش خواهند یافت.»

Novogratz گفت اگر فلز گران‌بهای طلا برای چند هفته بالای ۲۰۰۰ دلار بسته شود، می‌تواند به مسیر صعودی قابل توجهی وارد شود. نقره نیز برای یک روند صعودی آماده شده است. Novogratz در ادامه توضیح داد که چندین عامل دیگر مانند تأیید احتمالی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) رویداد هاوینگ و افزایش خریداران بیت‌کوین می‌توانند قیمت آن را به سقف‌های جدید برساند.

Novogratz در پایان اظهار داشت که انتخابات آینده که در سال ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد عدم اطمینان سیاسی بیشتری را به همراه دارد که به عنوان یک باد موافق برای بیت‌کوین عمل می‌کند.

منبع :cryptonews.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید