صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی : امکان خرید کارتی و خرید تتر ارزان‌تر برای کاربران صرافی بیتمکس فراهم شد

امکان خرید کارتی و خرید تتر ارزان‌تر برای کاربران صرافی بیتمکس فراهم شد

کاربران با خرید کارتی بیتمکس می‌توانند با پرداخت مقدار مشخصی ریال کارت‌های مختلف از تتر، بیت‌کوین یا اتریوم را انتخاب کرده و خریداری کنند. مثلا با خرید کارت ۵۰۰ هزار تومانی تتر، در لحظه کیف پول شما به اندازه ۵۰۰ هزار تومان تتر، شارژ می‌شود.

روابط عمومی این مجموعه درباره هدف طرح جدید خود این‌گونه توضیح می‌دهد: 

با ایجاد امکانی مانند خرید کارتی، افرادی که برای خرید ارز دیجیتال دنبال سهولت و سرعت هستند و وقت و حوصله قیمت‌گذاری و انتظار در صف خرید را در بازارهایی معاملاتی ندارند، می‌توانند از این امکان استفاده کنند و ارز دیجیتال موردنیاز خود را در مقادیر مشخص به سادگی خریداری کنند.

برای خرید اولی‌ها، هر تتر ۲ هزار تومان زیر قیمت بازار محاسبه خواهد شد. یعنی درصورت خرید کارتی تتر از بیتمکس، روی هر تتر، ۲ هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنید. پروسه این خرید کاملا شبیه به دیگر انواع خرید اینترنتی است و فقط با چند کلیک به مقصود خود می‌رسید.  پروسه این خرید کاملا شبیه به دیگر انواع خرید اینترنتی است و فقط با چند کلیک به مقصود خود می‌رسید.

درحال ‌حاضر گزینه تخفیف فقط برای تتر فعال است، اما کاربران می‌توانند از بخش خرید کارتی بیتمکس رمزارزهای بیت‌کوین و اتریوم را نیز در مبالغ ۵۰۰ هزار تومان، ۱ میلیون تومان و ۲ میلیون تومان خریداری کنند.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید