صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : احتمال پذیرش دوج‌کوین در پرداخت‌های خودرو تسلا

احتمال پذیرش دوج‌کوین در پرداخت‌های خودرو تسلا

Dogecoin Tesla car payments

ایلان ماسک همیشه توجه ویژه‌ای به دوج‌کوین داشته و از آن حمایت کرده است. به تازگی در صفحه Cybertruck تسلا بیش از ۵۰ بار از دوج کوین (DOGE) نام برده شده و تنها ارزی است که در پایگاه کد تسلا لیست شده است.
ببه گزارش کریپتونیوز بلافاصله پس از این افشاگری، گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که تسلا ممکن است پرداخت Cybertruck با دوج کوین (DOGE) را مجاز کند. این موضوع با توجه به علاقه ماسک به دوج کوین (DOGE) عجیب نیست. علاوه بر این، تسلا به مشتریان خود اجازه داده است تا با استفاده از دوج کوین (DOGE) کالا خریداری کنند. با این حال، نه ماسک و نه شرکت به طور رسمی تأیید نکرده اند که دوج کوین (DOGE) را به عنوان گزینه پرداخت Cybertruck قبول خواهند کرد. اگر این اتفاق بیفتد، یک جهش قابل توجه برای این میم‌کوین خواهد بود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید