صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : توکن‌های USDT و طلای تتر در Ton تلگرام قابل دسترس شد

توکن‌های USDT و طلای تتر در Ton تلگرام قابل دسترس شد

پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر، در رویداد Token2049 در دبی، از این توسعه‌ی استراتژیک به اکوسیستم وب ۳ تلگرام خبر داد. هدف این اقدام، ایجاد تحول در پرداخت‌های همتا به همتا و ادغام خدمات مالی یکپارچه برای بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه‌ی تلگرام است.

تلگرام، یک برنامه‌ی پیام‌رسان با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی، اخیرا شبکه‌ی TON را پذیرفته است. TON یک بلاک‌چین است که در ابتدا توسط تلگرام توسعه داده شد و اکنون به صورت مستقل فعالیت می‌کند. همانطور که این شرکت اعلام کرد، تلگرام با ادغام توکن بومی TON در برنامه‌های خرید تبلیغات و اشتراک‌گذاری درآمد، تغییر قابل توجهی از استفاده از یورو به Toncoin داشته است.

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، در کنفرانس Token2049 تاکید کرد که:

این پلتفرم همچنان در زمینه‌ی ادغام بلاک‌چین پیشرو است. این پیشرو بودن از توکنیزه‌کردن نام‌های کاربری گرفته تا بهبود درآمدزایی کاربران از طریق برنامه‌های نوآورانه‌ی بلاک‌چین را شامل می‌شود.

جالب توجه است که گزارش شفافیت تتر نشان می‌دهد ۱۰ میلیون دلار USDT برای بلاک‌چین TON مجوز گرفته شده است که ۳ میلیون دلار از آن تاکنون صادر شده است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی شروع قدرتمند USDT در این بلاک‌چین است.

ما از اینکه USDT و XAUT را به شبکه‌ی باز تلگرام (TON) معرفی می‌کنیم بسیار هیجان‌زده هستیم. این اقدام از چشم‌انداز تلگرام برای داشتن یک اینترنت باز و غیرمتمرکز و یک سیستم مالی بدون مرز حمایت می‌کند. راه‌اندازی USDT و XAUT بر روی TON به انتقال ارزش به صورت یکپارچه، افزایش فعالیت و نقدشوندگی و در عین حال ارائه یک تجربه‌ی مالی برای کاربران مشابه با سیستم مالی سنتی، منجر خواهد شد.

دسترسی آسان‌تر به ارزهای دیجیتال با Ramp Network

به دنبال اعلامیه‌ی تتر، Ramp Network از برنامه‌های خود برای امکان‌پذیر کردن خرید و برداشت USDT روی TON خبر داد. این پیشرفت، دسترسی آسان‌تر به ارزهای دیجیتال از طریق روش‌های سنتی (فیات) را تسهیل کرده و به طور بالقوه اکوسیستم TON را با کاربران جدید و حجم تراکنش بالاتر غنی می‌کند.

شیمن سیپنیویچ، مدیرعامل Ramp، با اشاره به جهت‌گیری آتی تراکنش‌های ارز دیجیتال در این پلتفرم، اظهار داشت که:

«تراکنش‌های ارز دیجیتال باید به سادگی ارسال پیامک باشند.»

انتظار برای اعلامیه‌ی تتر در ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ منجر به جهش قابل توجهی در بازار شد. Toncoin شاهد یک حرکت قیمتی قابل توجه بود. قیمت این ارز دیجیتال در یک پنجره‌ی ۲۴ ساعته، بیش از ۱۴.۸ درصد افزایش یافت و به حدود ۷.۱۵ دلار رسید، اگرچه به دلیل پویایی بازار با نوساناتی مواجه شد. حجم معاملات نیز بیش از ۹۰ درصد افزایش یافت که نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی زیاد معامله‌گران و خوش‌بینی آن‌ها نسبت به تأثیر احتمالی این تحولات بر بازار ارزهای دیجیتال است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید