صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی و دسته‌بندی نشده : کاهش 11 درصدی MEW و POPCAT در سولانا

کاهش 11 درصدی MEW و POPCAT در سولانا

با ظهور POPCAT و MEW که بر اساس گربه ساخته شده‌اند، به نظر می‌رسد روند بازار میم‌کوین‌ها در حال تغییر است. SolanaFloor، یک حساب کاربری شناخته‌شده در توییتر که اخبار مربوط به توسعه بلاک‌چین سولانا را منتشر می‌کند، اخیراً با انتشار یک توییت، افزایش ارزش بازار MEW و POPCAT در گذشته‌ی نزدیک را برجسته کرد.

در واقع، چند روز پیش AMBCrypto گزارش داد که ارزش MEW طی ۳۰ روز گذشته بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است. این رشد انفجاری به MEW اجازه داد تا از نظر ارزش بازار از POPCAT پیشی بگیرد. با این حال، رالی صعودی این میم‌کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته متوقف شد و ارزش MEW و POPCAT بیش از ۱۱ درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این خبر، MEW با قیمت ۰.۰۰۴۳۱۵ دلار و POPCAT با قیمت ۰.۴۱۵۷ دلار معامله می‌شدند.

تحلیل AMBCrypto بر اساس داده‌های Santiment نشان می‌دهد که با کاهش قیمت هر دو میم‌کوین، حجم معاملات آن‌ها نیز به شدت سقوط کرده است. کاهش حجم معاملات همراه با کاهش قیمت به طور کلی نشان می‌دهد که روند نزولی قیمت ممکن است دوام چندانی نداشته باشد.

بنابراین، برای درک بهتر جهت حرکت این دو میم‌کوین، نمودارهای ۴ ساعته آن‌ها را بررسی کردیم. با بررسی اندیکاتور مکدی (MACD) برای MEW، شاهد یک سیگنال نزولی (cross-over) بودیم. با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) این ارز وارد منطقه اشباع‌فروش شده است. رسیدن به این منطقه می‌تواند باعث ایجاد فشار خرید شود که در نتیجه می‌تواند منجر به افزایش قیمت در روزهای آینده گردد.

در واقع، داده‌های کوین‌گلس (Coinglass) نشان می‌دهد که با کاهش قیمت MEW، میزان تعهدات باز (Open Interest) آن نیز کاهش یافته است که این امر، نشانه‌ی دیگری از احتمال تغییر روند قیمت است. در حالی که احتمال افزایش قیمت برای MEW وجود داشت، اما به نظر نمی‌رسد POPCAT شانس مشابهی داشته باشد. شاخص قدرت نسبی (RSI) این ارز دیجیتال از محدوده خنثی کاهش یافته است. این نشانه حاکی از آن است که قیمت این میم‌کوین ممکن است قبل از بهبود، کاهش بیشتری را تجربه کند.

با وجود نوسانات اخیر، ارزش بازار MEW با احتساب بیت‌کوین همچنان مورد توجه قرار گرفته است. اندیکاتور مکدی (MACD) این ارز نیز سیگنال نزولی صادر می‌کند. اگرچه ممکن است این میم‌کوین‌های گربه‌ای با کاهش قیمت روبرو شوند، رشد انفجاری آن‌ها باعث شده است تا به موضوعی داغ برای بحث در فضای ارزهای دیجیتال تبدیل شوند. اینکه این ارزها چقدر زود می‌توانند از ضررهای اخیر خود بهبود یابند، نکته‌ای است که باید با دقت دنبال شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید