صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با عبورقیمت بیت‌کوین از ۳۸/۰۰۰ دلار، سولانا در صدر توکن‌های لایه1 قرار گرفت

با عبورقیمت بیت‌کوین از ۳۸/۰۰۰ دلار، سولانا در صدر توکن‌های لایه1 قرار گرفت

سولانا

بیت‌کوین در ساعات اولیه روز چهارشنبه از سطح ۳۸۰۰۰ دلار عبور کرد، زیرا امیدها به تأیید یک صندوق قابل معامله در مبادلات (ETF) در اوایل این هفته مجدداً احیا شد و ناظران بازارهای سنتی انتظار دارند نرخ بهره کاهش پیدا کند.
به گزارش کوین‌دسک همزمان با این اتفاق توکن‌های SOL سولانا با افزایش ۸درصدی در ۲۴ساعت گذشته، پیشتاز توکن‌های لایه ۱ قرار گرفتند و زیان‌های هفته گذشته را جبران کردند. AVAX نیز ۶.۶٪ افزایش یافت و کاردانو و TRX ترون بیش از ۵٪ رشد کردند.

روز سه‌شنبه با اعلام اخبار احتمال کاهش نرخ تورم و به دنبال آن کاهش نرخ بهره باعث رشد بیت‌کوین شد که به دنبال آن روند کلی بازار صعودی شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید