صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : برررسی و تحلیل روندکوتاه‌مدت اتریوم 

برررسی و تحلیل روندکوتاه‌مدت اتریوم 

اتریوم

قیمت اتریوم اخیرا نوسانات زیادی داشته و از قیمت روانی ۳۰۰۰ دلار پایین‌تر آمده است. تحلیلگران بازار از نشانه‌های ضد و نقیض برای رشد و سقوط قیمت صحبت می‌کنند. از یک طرف افزایش تعداد آدرس‌های جدید در شبکه اتریوم نشانه‌ای از خوشبینی به نظر می‌رسد. همچنین برخی شاخص‌های فنی کوتاه‌مدت، احتمال افزایش قیمت را نشان می‌دهند.

اما از طرف دیگر، احساسات کلی بازار نسبت به ارزهای دیجیتال منفی است و حتی با وجود افزایش کوتاه‌مدت قیمت، همچنان احتیاط سرمایه‌گذاران دیده می‌شود. همچنین وضعیت نمودارهای بلندمدت اتریوم، ادامه روند نزولی را نشان می‌دهد. یک تحلیلگر باتجربه، دو الگوی احتمالی را در نمودار قیمت اتریوم شناسایی کرده که هر دو می‌توانند به معنی بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت باشند. با توجه به این ابهام، آینده کوتاه‌مدت اتریوم نامشخص است. در مجموع، با وجود احتمال افزایش‌ قیمت در کوتاه‌مدت، به نظر می‌رسد روند کلی اتریوم در بلندمدت نزولی باشد. هفته‌های آینده برای اتریوم بسیار مهم خواهند بود تا بتواند مسیر خود را در این بازار پرنوسان پیدا کند.

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید