صفحه اصلی > اخبار خارجی و اخبار : شیبا در آستانه پیشی گرفتن از دوج‌کوین

شیبا در آستانه پیشی گرفتن از دوج‌کوین

یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال به نام Altcoin Sherpa اخیراً اعلام کرد که شیبا اینو (SHIB) همچنان می‌تواند دوج‌کوین (DOGE) را به عنوان بزرگترین میم‌کوین از نظر ارزش کل بازار (market cap) پشت سر بگذارد. این گفته در زمانی مطرح می‌شود که بنیادهای شیبا با افزایش قابل توجه نرخ سوزاندن توکن‌های آن در 24 ساعت گذشته، نشانه‌هایی از قدرت را نشان می‌دهد.

تحلیلگر ارز دیجیتال Altcoin Sherpa در پستی در X پیش بینی کرد که رقابت بین دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در این دوره داغ خواهد شد، به طوری که “در برخی لحظات” SHIB از DOGE پیشی خواهد گرفت. DOGE و SHIB به ترتیب به عنوان برجسته‌ترین میم کوین‌ها، رتبه هشتم و دوازدهم را از نظر ارزش کل بازار (market cap) در میان ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده‌اند.

در همین حال، این تحلیلگر ارز دیجیتال اشاره کرد که SHIB از نظر بنیادهایش “مسیر پیشرفت خوبی را طی می‌کند” و شبکه لایه ۲ شیباریوم (Shibarium) را به عنوان یکی از این موارد برجسته کرد. از زمان راه‌اندازی، شیباریوم بدون شک به رشد SHIB کمک کرده و به آن جایگاهی فراتر از یک میم کوین داده است.

به همین دلیل است که به نظر می‌رسد SHIB نسبت به DOGE نیز برتری دارد. برخلاف DOGE که مدیرعامل ریپل، برد گارلینگهاوس، زمانی آن را فاقد ارزش واقعی می‌دانست، SHIB در شیباریوم کاربردی واقعی پیدا کرده است. علاوه بر این، تیم شیبا اینو به طور فعال در حال ساخت و توسعه ابتکاراتی است که به افزایش ارزش SHIB کمک می‌کند.

یکی از این ابتکارات، سوزاندن منظم توکن‌های SHIB است. جالب اینجاست که تیم حتی بخشی از کارمزد تراکنش‌های به‌دست‌آمده در شبکه شیباریوم را نیز به سوزاندن SHIB اختصاص داده است. همچنین، گفتنی است که نرخ سوزاندن SHIB اخیراً افزایش یافته است، به طوری که وب‌سایت ردیابی سوزاندن Shibburn از افزایش ۸۹ درصدی آن در هفت روز گذشته گزارش داده است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید