صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : چراغ سبز بعدی SEC به ETFهای اتریوم

چراغ سبز بعدی SEC به ETFهای اتریوم

براساس گزاشات Barrons، مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به نظر می‌رسد در حال تمایل به تأیید راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم  هستند.

طبق این گزارش، مسئولان SEC روز گذشته با بورس‌هایی که این محصولات در آن‌ها لیست خواهند شد، تماس گرفته و نقطه نظرات خود را در مورد درخواست‌های تأسیس این صندوق‌ها ارائه کرده‌اند. اگر ابهامات مطرح‌شده به موقع رفع شوند، این امکان وجود دارد که مجوزهای لازم تا پایان هفته جاری صادر شود.

تأیید راه‌اندازی این صندوق‌ها می‌تواند بازار اتریوم را برای سرمایه‌گذاران نهادی مانند بنیادها و صندوق‌های بازنشستگی که در حال حاضر قادر یا مایل به سرمایه‌گذاری مستقیم در ارزهای دیجیتال نیستند، باز کند.

تأیید راه‌اندازی این صندوق‌ها همچنین می‌تواند منجر به افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال کوچک‌تر مانند سولانا و آوالانچ شود، چرا که سرمایه‌گذاران احتمال گنجانده شدن این ارزها در صندوق‌های مشابه در آینده را محتمل‌تر می‌بینند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید