صفحه اصلی > اخبار : مالک مرموز دومین کیف پول اتریوم توسط پروتکل DeFi افشا شد

مالک مرموز دومین کیف پول اتریوم توسط پروتکل DeFi افشا شد

نهنگ اتریوم

Grayscale  به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان ارز دیجیتال پرچمدار یعنی بیت کوین شناخته می شود. با این حال، گزارش اخیر پلتفرم تحلیلی رمز ارز Arkham Intelligence نشان می‌دهد که مدیردارایی آن می‌تواند دومین نهنگ اتریوم باشد.

Grayscale نزدیک به 5 میلیارد دلار ETH نگه می دارد.

Arkham در توییتی اعلام کرد که کیف پول اتریوم  Grayscale را روی زنجیره “شناسایی” کرده است.  با توجه به این پلتفرم، این کشف Grayscale را به عنوان «دومین نهنگ بزرگ ETH» با مدیر دارایی نزدیک به 5 میلیارد دلار (حدود 4.88 میلیارد دلار در شهریور ماه) در Ether قرار می‌دهد. این شرکت تجزیه و تحلیل رمز ارز خاطرنشان کرد که دارایی های ETH Grayscale در بیش از 500 آدرس تقسیم شده است که هیچ یک بیش از 30 میلیون دلار ندارد. این امر ظاهراً شناسایی ذخایر ETH Grayscale را برای Arkham دشوارتر کرد.

Arkham اظهار داشت که بخشی از فرآیند شناسایی شامل تطابق اطلاعات به دست آمده با موجودی‌های گزارش شده عمومی  توسط Grayscale  است.  طبق وب سایت Grayscale، کل دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) Grayscale Ethereum Trust نزدیک به 5 میلیارد دلار است. به این ترتیب، به نظر می‌رسد که این موضوع قابل قبول است که باید کیف پول های شناسایی شده توسط Arkham در واقع متعلق به Grayscale باشند.

با این حال، شایان ذکر است که بین گزارش کامل Arkham از دارایی‌های Grayscale و گزارش مدیر دارایی در وب‌سایت آن تفاوت‌هایی وجود دارد. پلتفرم تجزیه و تحلیل کریپتو، دارایی بیت کوین Grayscale را 92.5 میلیون دلار فهرست کرده است. در همین حال، Grayscale در وب سایت خود بیان می کند که نزدیک به 16 میلیارد دلار AUM برای Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) خود دارد.

 یکی از چندین شرکتی که امیدوار است در هر دو بازار ETF بیت کوین و اتریوم استفاده کند،Grayscale است  مدیر دارایی آن درخواستی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای راه اندازی ETF آتی اتریوم در مقیاس خاکستری ارسال کرده است. همچنین یک برنامه کاربردی با SEC برای ارائه صندوق قابل معامله بیت‌کوین در بورس دارد.

اعتقاد بر این است که راه اندازی ETF آتی ETH Grayscale می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت اتریوم تأثیر بگذارد و احتمالاً آن را به بالای 2000 دلار برساند. این باور از این واقعیت ناشی می‌شود که راه‌اندازی ETF آتی ETH حجم معاملات بیشتری را برای دارایی کریپتو به ارمغان می‌آورد و همواره شاهد افزایش قیمت آن است.

علاوه بر این، پیروزی Grayscale در برابر SEC در مورد چگونگی واکنش بازار ارزهای دیجیتال، از جمله ETH به ما چشم‌اندازی می‌دهد و به نظر می‌رسد این اتفاق  یک نقطه عطف مهم در صنعت کریپتو باشد. با وجود اینکه دارایی رمزنگاری مورد بررسی در دعوا نبود ETH پس از پیروزی Grayscale به بالاتر از 1700 دلار رسید.

به این ترتیب، تأیید برنامه آتی ETH Grayscale، در کنار سایر موارد معلق، می تواند برای اتریوم و بازار ارزهای دیجیتال به عنوان یک اتفاق بزرگ باشد.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

توکن‌های USDT و طلای تتر در Ton تلگرام قابل دسترس شد

شرکت تتر، که پشتبانِ استیبل‌کوین تتر (USDT) با ارزش بازاری ۱۰۸ میلیارد…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید