صفحه اصلی > اخبار : فرماندار فلوریدا دریافت کمک‌های رمز ارزی، کمپین تبلیغاتی خود را به دلیل طوفان به تعویق انداخت

فرماندار فلوریدا دریافت کمک‌های رمز ارزی، کمپین تبلیغاتی خود را به دلیل طوفان به تعویق انداخت

طوفان Idalia

ران دیسانتیس(Ron DeSantis) فرماندار فلوریدا، که در حال برنامه‌ریزی برای کمپین تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری 2024 بود قصد داشت تا از کمک‌های رمزنگاری مردم برای خود استفاده کند اما به دلیل نزدیک شدن طوفان Idalia مجبور شد این ابتکار را به تعویق بیندازد.

طوفان در 8 شهریور(30 آگوست) به فلوریدا رسید و دیسانتیس مجبور شد به جای تبلیغات انتخاباتی خود برای رویارویی با این حادثه متمرکز شود. تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که فرماندار وقت خود را صرف بازدید از قربانیان و نظارت بر واکنش‌های اضطراری نموده است.

او در این دیدارها اعلام کرد:

من از کلیسای باپتیست اول (First Baptist) در Horseshoe Beach بازدید کردم، آن‌ها سخت مشغول توزیع غذا و آب برای افراد آسیب دیده از طوفان بودند. فلوریدی‌ها انعطاف پذیرهستند و ما می توانیم در حال حاضر شاهد کار کردن کل این جامعه برای مراقبت از یکدیگر باشیم.

به گزارش میامی هرالد (Miami Herald) انتظار می‌رفت که این اعلامیه مبنی بر پذیرش کمک‌های ارزهای دیجیتال در یک گردهمایی مالی انجام شود، اما این رویداد به دلیل خطر طوفان لغو شد.

دیسانتیس (DeSantis) که برای نامزدی حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری رقابت می‌کند، در گذشته در مورد چندین موضوع مرتبط با رمز ارز صحبت کرده است. از جمله اعلامیه‌ای که در فروردین (مارس) منتشر کرد و در آن از ممنوعیت هرگونه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در فلوریدا صحبت کرد.

همچنین این نامزد جمهوری خواه در تیر(جولای) گفت که اگر رئیس جمهور شود، CBDC ها را در سراسر کشور ممنوع خواهد کرد و به جامعه کریپتو قول داد که به “جنگ بایدن علیه بیت کوین و ارزهای دیجیتال” پایان می‌دهد.

اما برخلاف علاقه دیسانتیس (DeSantis) به دارایی‌های دیجیتال، ظاهرا وب‌سایت کمپین او در حال حاضر فقط کمک‌های فیاتی را می‌پذیرد که از طریق کارت اعتباری انجام می‌شوند و هیچ بیانیه رسمی درباره زمان پذیرش و دریافت کمک‌های ارزهای دیجیتال وجود ندارد!!!

در حالت کلی تعداد کمی از کاندیداهای ایالات متحده در کمپین‌های سیاسی خود کمک های ارز دیجیتال را می پذیرند و این کاربه عنوان یک اقدام نادر شناخته می‌شود.

در میان افرادی که هنوز در رقابت هستند، ویوک راماسوامی (Vivek Ramaswamy)، نامزد آینده جمهوری‌‎خواه و رابرت اف کندی جونیور(Robert F. Kennedy Jr) نامزد دموکرات، هر دو گفته‌اند که قصد دارند کمک‌های بیت کوین (BTC) را برای کمپین های خود بپذیرند.

علاوه بر این، فرانسیس سوارز(Francis Suarez ) شهردار میامی و نامزد جمهوری‌خواه، بیت‌کوین را برای کمک‌های مالی پذیرفته بود، اما اوایل این هفته پس از ناکامی در اولین مناظره ریاست‌جمهوری جمهوری‌خواهان از رقابت کنار کشید.

منبع : cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید