صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رابرت کیوساکی: منتظر خرید بیت‌کوین در کف قیمت هستم

رابرت کیوساکی: منتظر خرید بیت‌کوین در کف قیمت هستم

کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش «پدر پولدار، پدر بی‌پول»، در فکر خرید بیت‌کوین در قیمت‌های پایین است. او بر این باور است که فروش در زمان افت بازار نشانه‌ی تفکر کارمندی است و با روحیه‌ی کارآفرینی همخوانی ندارد. وی بیت‌کوین را به دلیل کمیابی با فلزات گرانبها مقایسه می‌کند و آن را در برابر تورم ارزهای بی‌ پشتوانه مانند دلار مقاوم می‌داند.

کیوساکی با الهام از وارن بافت، طرفدار استراتژی «خرید و نگه‌داری بلندمدت» است. او معتقد است که معامله کوتاه‌مدت بیت‌کوین به دلیل مالیات بر سود سرمایه، چندان به صرفه نیست.

کاهش قیمت بیت‌کوین به دنبال خبر بازپرداخت بیت‌کوین‌های صرافی Mt. Gox به مشتریانش پس از نزدیک به ده سال رخ داد. این موضوع باعث نگرانی برخی از دارندگان بیت‌کوین شده است که با بازپرداخت این دارایی‌ها، فشار فروش بر بازار زیاد شود.

اندرو کانگ، معامله‌گر مطرح رمزارزها، پیش‌بینی کرده است که بیت‌کوین در ماه‌های آینده اصلاحات شدیدی را تجربه کند اما تا سال ۲۰۲۵ به سقف‌های قیمتی جدیدی دست یابد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید