صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : دعوای جدیدی مبنی بر فروش XRP از سوی شرکت ریپل مطرح نشده است

دعوای جدیدی مبنی بر فروش XRP از سوی شرکت ریپل مطرح نشده است

چندین رسانهٔ مرتبط با صنعت رمزارزها امروز اعلام کرده‌اند که شرکت ریپل (Ripple) با یک دعوای گروهی جدید دربارهٔ فروش(XRP) مورد انتقاد قرار گرفته است. پس زمینه این خبر مربوط به انتشار یک سند تازه در X است.

الیانور ترت، خبرنگار شبکهٔ Fox Business، اظهار کرده است:

“من چند پیام دربارهٔ این دعوای گروهی علیه ریپل و برد گارلینگهاوس دریافت کرده‌ام. به نظر می‌رسد این یک اعلامیه به سرمایه‌گذاران دربارهٔ یک دعوای قراردادی است که در یک دادگاه منطقه‌ای در شمال کالیفرنیا ادعا می‌کند متهمان با ارائه و فروش XRP، قوانین اوراق بهادار فدرال و کالیفرنیا را نقض کرده‌اند.”

این یک دعوای گروهی جدید علیه ریپل است که باید به آن توجه داشته باشیم. شماره پرونده در این سند 18-cv-06753-PJH است. با بررسی این شماره پرونده می‌توان فهمید که این مورد مربوط به دعوای ریپل در برابر زاکینوف است که تاریخ برگشت به ماه مه 2018 دارد. بنابراین، باید این سند تازه‌ منتشرشده را با توجه به وضعیت فعلی دعوا مورد بررسی قرار دهیم.

بیش از نه ماه قبل، گروهی تحت رهبری زاکینوف به عنوان گروهی اعتبار یافته است. این تاییدیه مسیر را برای دعوای گروهی که شرکت ریپل به طور غیرقانونی XRP را به عنوان اوراق بهادار غیرثبت شده فروخته است، باز می‌کند. ولادی زاکینوف، خواستار اصلی که برای مدت کوتاهی XRP را نگه داشته بود، قصد دارد به عنوان نماینده‌ای برای گروهی از صاحبان XRP عمل کند که ادعا می‌کنند XRP یک اوراق بهادار است که توسط ریپل صادر شده است.

در ژانویه امسال، جلسه‌ای مربوط به “درخواست تأیید فرم و شیوه اطلاع‌رسانی کلاس” برگزار شد. این مرحله رویه‌ای بسیار حیاتی بود تا اطمینان حاصل شود که همه افرادی که ممکن است تحت تأثیر این دعوای قضایی قرار گیرند، به طور صحیح و عادلانه از موضوع پرونده، حقوق خود و هرگونه اقدام لازمی که ممکن است باید انجام دهند، مطلع شوند.

با افزودن یک لایه جدید به این ماجرای قانونی مستمر، شرکت حقوقی Susman Godfrey LLP که نماینده زاکینوف و گروه مدعی است، سند مورد نظر را منتشر کرده و یک وبسایت به نشانی www.RippleClassAction.com راه‌اندازی کرده است.

هدف این اقدام، گسترش گروه مدعیان با جلب اعضای بالقوه که XRP را بین 3 ژوئیه 2017 تا 30 ژوئن 2023 خریداری کرده‌اند و یا آن را نگه داشته و یا با زیان فروخته‌اند، است. وبسایت به عنوان یک منبع اطلاعات برای انتشار جزئیات درباره دعوا، شرح ادعاها علیه ریپل، تعریف گروه‌های مشمول و توضیح حقوق و گزینه‌های در دسترس برای افراد تحت تأثیر عمل می‌کند.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید