صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی پورتفولیوی 5 میلیون دلاری دونالد ترامپ 

بررسی پورتفولیوی 5 میلیون دلاری دونالد ترامپ 

donald-trumps-cryptocurrency-portfolio

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، صاحب یک کیف‌پول ارز دیجیتال است که ارزش آن از ۵ میلیون دلار فراتر رفته است. ۲.۹ میلیون دلار از این پورتفولیو به توکن‌های “TRUMP” تعلق دارد، که یک میم‌کوین با نام تجاری ترامپ است. گفته می‌شود ترامپ این توکن‌ها را به‌طور رایگان از توسعه‌دهندگان آن دریافت کرده است.

طبق گزارش شرکت تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence ، کیف پول منتسب به دونالد ترامپ بیش از ۵ میلیون دلار ارز دیجیتال دارد. توکن‌های TRUMP در ماه اوت ۲۰۲۳ (مرداد ۱۴۰۲) راه‌اندازی شدند و هیچ ارتباط مستقیمی با دونالد ترامپ ندارند. با این حال، توسعه‌دهندگان این توکن ۷۱۰۰ دلار از آن‌‍‌ها را به‌صورت رایگان برای کیف پول ترامپ ارسال کردند. ارزش این توکن‏‎‌ها در پی افزایش محبوبیت ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

در ۴ بهمن ۱۴۰۲ ارزش آن‌ها به بیش از ۲ میلیون دلار رسید. ۲.‍۱ میلیون دلار باقی‌مانده از پورتفولیو ارز دیجیتال ترامپ شامل ۷۵۰ هزار دلار اتریوم (ETH)، و ۷۵۰ هزار دلار اتریوم رپ‌شده (WETH) و مقادیر ناچیزی از توکن‌های دیگر است.

دونالد ترامپ تاکنون هیچ‌گونه اظهارنظر علنی در مورد توکن‎های TRUMP یا سایر ارزهای دیجیتال خود نکرده است. با این حال، برخی دیگر معتقدند که این توکن‌ها می‌توانند به عنوان ابزاری برای جمع‌آوری کمک مالی برای کمپین انتخاباتی ترامپ مورد استفاده قرار گیرند.

منبع: .bitcoin.com

اخبار مرتبط: دلیل افزایش قیمت یونی‌ سواپ

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید