صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : هفته‌ای رکوردشکن برای بازار NFT

هفته‌ای رکوردشکن برای بازار NFT

داده‌های جدید از Cryptoslam.io نشان می‌دهد که بازار توکن‌های NFT با رشدی قابل توجه مواجه شده است. فروش هفتگی به ۴۱۲,۳۸۴,۱۳۰ دلار رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۳۵.۱۴ درصد افزایش یافته است.

این سومین هفته متوالی رشد در بخش NFT است. در میان ۲۱ بلاک‌چینی که تجزیه و تحلیل شده اند، بیت‌کوین با ۱۵۴.۸۲ میلیون دلار پیشرو بوده که نشان دهنده افزایش ۱۰۳.۲۹ درصدی است. اتریوم با ۱۵۳.۹۴ میلیون دلار فروش در رتبه بعدی است که حاکی از رشد ۱۰.۶۰ درصدی در تراکنش های NFT مبتنی بر ETH است.

سایر بلاک‌چین‌ها از جمله سولانا، زنجیره بایننس و زنجیره میتوس نیز افزایش فروش NFT را گزارش کرده‌اند و به افزایش کلی فعالیت بازار کمک کرده‌اند. رشد فروش در این پلتفرم‌های متنوع، علاقه و سرمایه‌گذاری در حال گسترش در حوزه NFT را نشان می‌دهد.

مجموعه‌های پیشرو و فروش‌های نجومی، رونق بازار NFT را رقم زدند

بر اساس داده‌های این هفته، مجموعه‌های خاصی محرک اصلی عملکرد بازار بوده‌اند. کلکسیون «Uncategorized Ordinals» بیت‌کوین با فروش ۳۹,۰۳۷,۹۶۳ دلار، پرفروش‌ترین مجموعه بوده و نسبت به هفته گذشته ۲۱۳.۹۹ درصد افزایش را تجربه کرده است. کلکسیون «Nodemonkes» با فروش ۳۲,۶۴۸,۰۳۷ دلار در رتبه دوم قرار دارد.

مجموعه‌های دیگری مانند «Pandora»، «Creepz» و «Cryptopunks» نیز در میان پنج مجموعه برتر از نظر حجم فروش قرار گرفته‌اند، که نشان‌دهنده تنوع و جذابیت NFT‌ها برای کلکسیونرها و سرمایه‌گذاران است.

فروش یک NFT بیت‌کوین به نام «بورگی» با قیمت ۱.۴۴ میلیون دلار، قابل توجه‌ترین معامله این دوره بود و بالاترین رقم فروش هفتگی را به خود اختصاص داد. فروش‌های قابل توجه دیگر شامل یک NFT مبتنی بر سولانا به قیمت ۱.۱ میلیون دلار و یک NFT اتریوم به نام «Lif3 v3 Position» به قیمت ۵۹۷,۸۰۰ دلار بود. این تراکنش‌های با ارزش بالا، ماهیت سودآور بازار و تمایل کلکسیونرها برای سرمایه‌گذاری قابل توجه در دارایی‌های دیجیتال را نشان می‌دهد.

داده‌ها بر رشد و پویایی مستمر بازار NFT تأکید می‌کنند که توسط مجموعه‌ای گسترده از کلکسیون‌ها و فروش‌های قابل توجه در سراسر بلاک‌چین‌های مختلف هدایت می‌شود.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید