صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : دلیل رشد انفجاری ارز نوظهور Celestia  و Galaxy Fox چیست؟

دلیل رشد انفجاری ارز نوظهور Celestia  و Galaxy Fox چیست؟

pump Celestia ($TIA) and Galaxy Fox

در این مقاله قرار است به بررسی دو پروژه جدید Galaxy Fox و Celestia بپردازیم که این روزها در حال رقابت با غول‌های بزرگ کریپتو هستند. 

Galaxy Fox: یک ترکیب جدید  از P2E/Memecoin با عملکردهای کاربردی چشمگیر که موفق شد پیش‌فروش فوق‌‍العاده‌ای داشته باشد.

Galaxy Fox ($GFOX)، رقیب GameFi P2E که می‌تواند از Memecoin‌های بزرگی مانند $DOGE و Shiba Inu پیشی بگیرد. این رمزارز از ابتدا به کاربردی بودن و توکنومیک خود توجه داشته یعنی عرضه محدود دارد و نرخ توکن‌سوزی خاصی دارد بدون کیف‌پول‌هایvc برای کلاهبرداری وتخلیه احتمالی و مکانیزم استخراج جدید به نام Stargate دارد.

یکی دیگر از عملکردهای مهم آن بازار NFT است. $GFOX قرار است قبل از بسته شدن ICO خود مجموعه‌‍ای از 3000 NFT را راه اندازی کند، شایعه شده که یکی از جالب‌ترین مجموعه‌های NFT موجود باشد. این مجموعه شامل آثار هنری الهام گرفته از شخصیت های مختلف در اکوسیستم Galaxy Fox است. پس از راه اندازی، سرمایه گذاران می توانند هر تعداد NFT که می خواهند از وب سایت Galaxy Fox تهیه کنند و شروع به معامله آنها در بازار Galaxy Fox یا سایر بازارهای مانند Open Sea کنند.

نکته جالب این است که حمایت از آن به صورت عمومی اتفاق افتاده است نه فقط چند VC منتخب  که پس از باز شدن لیست برای خرده فروشی قیمت را کاهش می‌دهند، بلکه در این حالت شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود و به این ترتیب، جامعه $GFOX انگیزه بیشتری برای نگهداری طولانی مدت دارد.

Celestia: بلاک‌‌چین مدولار که صنعت را بازتعریف می‌کند

پروژه Celestia، رقیب Solana شناخته شده و یک “بلاک چین مدولار” است. یعنی به جای اینکه یک بلاک‌چین همه کارها را انجام دهد، بلاک‌چین‌های مدولار تخصص پیدا می‌کنند و برای انجام یک عملکرد خاص بهینه می‌شوند.

اخبار مرتبط:با افزایش قیمت بیت‌کوین بیش از ۲۰۰ میلیون دلار لیکویید شد

منبع: cryptonews.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید