صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : دلیل افزایش قیمت سولانا در هفته گذشته

دلیل افزایش قیمت سولانا در هفته گذشته

SOL

این هفته سولانا با ۴۰٪ افزایش به بالاترین قیمت در سال ۲۰۲۳ یعنی حدود ۵۸ دلار رسید. عوامل متعددی اتفاق افتاد تا بهترین عملکرد سولانا ثبت شود، مثلا روند صعودی کل بازار ارزهای دیجیتال که به دلیل هیجان تایید  ETF بیت‌کوین با ترس سقوط FTX مقابله کرد و نتواسنت مانع رشد سولانا شود.

به گزارش کوین‌تلگراف صعود سولانا همزمان با فروش اموال FTX بود این فروش محدودیت هفتگی ۱۰۰میلیون دلاری دارد و برخی از توکن‌ها یا وثیقه‌ای یا قفل هستند که منجر به افزایش سرمایه‌گذاری در سولانا شده است.

در حالی که عملکرد و ارزش کلی بازار نشان‌دهنده روند صعودی است، اما خرس‌ها به شاخص قدرت  نسبی هفتگی (RSI) امیدوارند که اکنون در بالاترین سطح اشباع خرید خود از سپتامبر ۲۰۲۱ قرار دارد. بنابراین خطر اصلاح زیاد است، در صورت اصلاح بازار ارزهای دیجیتال، قیمت ممکن است تا خط روند بالایی الگوی مثلث که در حدود ۳۰ دلار است عقب‌نشینی کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

ریال دیجیتال از تیر ماه در جزیره کیش عملیاتی می‌شود

ریال به شکل الکترونیکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

تتر از استیبل کوین جدیدش با پشتوانه طلا رونمایی کرد

تتر یکی از بازیگران اصلی دنیای ارزهای دیجیتال، سرانجام از محصول جدید…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خطر متمرکز بودن دوج کوین در پلتفرم رابین‌هود

پلتفرم رابین‌هود با ارائه معاملات دوج‌کوین، در میان کاربران آمریکایی به شهرت…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید