صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بایدن لایحه‌ای را وتو کرد که سیاست‌های بحث‌برانگیز SEC را از بین می‌برد

بایدن لایحه‌ای را وتو کرد که سیاست‌های بحث‌برانگیز SEC را از بین می‌برد

رئیس‌جمهور بایدن به وعده خود عمل کرده و لایحه‌ای مرتبط با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) که اخیراً از مجلس نمایندگان و سنا عبور کرده بود، وتو کرد. این لایحه قرار بود راهنمایی‌های SEC را که می‌گفت شرکت‌ها باید دارایی‌های رمزنگاری شده را به عنوان بدهی در ترازنامه خود ثبت کنند، لغو کند، حتی اگر این دارایی‌ها فقط به نمایندگی از مشتریان نگهداری شوند.

بایدن در نامه‌ای به مجلس نمایندگان اظهار داشت که حذف این راهنما توانایی SEC در اجرای محافظت‌ها و حمایت از سرمایه‌گذاران را تضعیف می‌کند. این لایحه که توسط جمهوری‌خواهان رهبری می‌شد، با 228 رأی موافق و 182 رأی مخالف در مجلس نمایندگان و با 60 رأی موافق و 38 رأی مخالف در سنا به تصویب رسید.

وتوی بایدن در شرایطی صورت می‌گیرد که بیت‌کوین و رمزارزها هم در صحنه سیاسی و هم در حوزه نظارتی تحت توجه هستند. هفته گذشته، رئیس‌جمهور سابق ترامپ شروع به پذیرش کمک‌های مالی در قالب رمز ارز کرد و قول داد از صنعت و حقوق سرمایه‌گذاران برای نگهداری خودمختار دارایی‌هایشان حمایت کند. در همین حال، SEC به طور ناگهانی موضع خود را در مورد ETFهای اتریوم تغییر داد و زمینه را برای راه‌اندازی قریب‌الوقوع آنها فراهم کرد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید