صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : خزانه جامعه‌ی پالیگان برنامه‌ی اعطای گرنت ۲۲ میلیون دلاری را اعلام کرد!

خزانه جامعه‌ی پالیگان برنامه‌ی اعطای گرنت ۲۲ میلیون دلاری را اعلام کرد!

برای تشویق توسعه‌ی بلاکچین Polygon، خزانه این جامعه برنامه‌ای بلندمدت را با اختصاص یک میلیارد توکن طی ده سال آینده، راه‌اندازی کرده است. بر اساس اعلامیه‌ی این خزانه، “با اجماع جامعه، خزانه‌ی جامعه ایجاد شده است که یک میلیارد توکن POL طی ده سال با تخصیص تقریبی ۱۰۰ میلیون توکن در سال، برای توسعه‌دهندگان اختصاص می‌یابد.” ارز دیجیتال POL قرار است در نهایت جایگزین MATIC شود و به عنوان توکن اصلی پالیگان شناخته شود.

متقاضیان می‌توانند از روز سه‌شنبه (۱۱ ژوئن) برای “فصل ۱” این برنامه درخواست دهند. خزانه اعلام کرده است که در مرحله‌ی اولیه‌ی این برنامه‌ی تشویقی، “۳۵ میلیون توکن MATIC (حدود ۲۲ میلیون دلار)” بین پروژه‌هایی که روی پالیگان ساخته می‌شوند، توزیع خواهد شد.

آخرین مهلت درخواست برای “فصل ۱” نیز ۳۱ آگوست ۲۰۲۴ اعلام شده است و مبلغ گرنت‌ها از “۵,۰۰۰ تا بیش از ۵۰,۰۰۰ توکن MATIC” متغیر خواهد بود.

استقلال از Polygon Labs

طبق گفته‌ی انجمن پالیگان “خزانه‌ی جامعه‌ی پالیگان یک صندوق درون-پروتکلی است که مستقل از Polygon Labs (و سایر نهادهای پالیگان) عمل می‌کند و از طریق چارچوبی که مشارکت جامعه را تسهیل می‌کند، اداره می‌شود. این صندوق برای ارائه‌ی حمایت مالی مستمر جهت توسعه‌ی بیشتر و رشد اکوسیستم پالیگان طراحی و معرفی شده است.”

خزانه اعلام کرده است که در نهایت گرنت‌ها را با توکن POL پرداخت خواهد کرد، اما در این دوره‌ی اول، به دلیل ارتقای توکن در حال انجام از MATIC به POL، گرنت‌ها با توکن MATIC پرداخت خواهند شد. پالیگان، به‌عنوان راه‌حلی برای مقیاس‌پذیری اتریوم، تقریباً یک سال پیش ارتقای فنی برای توکن اصلی خود، یعنی MATIC، را به‌عنوان بخشی از نقشه راه Polygon 2.0 پیشنهاد داد. توکن جدید POL به گونه‌ای طراحی شده است که امکان استیک شدن در چندین زنجیره درون اکوسیستم پالیگان را داشته باشد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید