صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : نات‌کوین لیست شد!

نات‌کوین لیست شد!

سرانجام پس از ماه‌ها انتظار، نات‌کوین در تاریخ ۲۷ اردیبهشت، ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران در صرافی‌های binance.com ،okx.com و bybit.com لیست شد. این اتفاق، نقطه عطفی برای این رمزارز جدید به شمار می‌رود و می‌تواند به افزایش نقدینگی، شفافیت بیشتر بازار و جذب سرمایه‌گذاران جدید کمک کند.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت نات‌کوین در لحظه لیست شدن ۰.۰۰۹ دلار بود. این قیمت با استقبال اولیه‌ی خوبی از سوی معامله‌گران مواجه شد و نات‌کوین در عرض چند دقیقه رشدی چشمگیر را تجربه کرد. قیمت این رمزارز در مقطعی به ۰.۰۲۷ دلار نیز رسید، اما نتوانست در این سطح باقی بماند و به محدوده ۰.۰۰۹ دلار بازگشت.

هنوز برای پیش‌بینی قیمت نات‌کوین در بلندمدت زود است. با این حال، لیست شدن این ارز دیجیتال در صرافی‌های معتبر می‌تواند به ثبات بیشتر قیمت و افزایش حجم معاملات آن کمک کند و می‌توان منتظر اتفاقات خوبی برای این پروژه و اکوسیستم TON باشیم.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید