صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیش از 57% دارندگان کاردانو با سقوط بازار در ضرر هستند

بیش از 57% دارندگان کاردانو با سقوط بازار در ضرر هستند

cardano

قیمت کاردانو (ADA) در ۳۰ روز گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است و طبق اطلاعات موجود، این روند نزولی احتمالا در چند روز آینده ادامه خواهد داشت. اطلاعات درون شبکه‌ای نشان می‌دهد که تعداد دارندگان کاردانو که در سود هستند به شدت کاهش یافته است. بر اساس این اطلاعات، در حال حاضر بیش از ۵۷٪ از دارندگان کاردانو (حدود ۲.۵۶ میلیون آدرس) در ضرر هستند.

این افت قیمت تحت تاثیر افت اخیر بیت‌کوین تشدید شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۵٪ کاهش قیمت داشته است. در نتیجه، قیمت کاردانو برای اولین بار از ۸ فوریه، پایین‌تر از ۰.۵ دلار معامله شد.

ارزش بازار کاردانو نیز با عملکرد ضعیف مواجه بوده و پس از پیشی گرفتن تون‌کوین (TON) از آن، جایگاه خود را در رده‌بندی ارزش بازار رمزارزها از دست داده است. تون‌کوین در هفته گذشته رشدی ۹۶ درصدی را تجربه کرد و به بالاترین حد تاریخی خود یعنی ۷.۶۳ دلار رسید.

پیش‌بینی آینده برای کاردانو

گاوها در حال تلاش برای حفظ قیمت کاردانو بالای ۰.۵ دلار هستند، اما برخی از نشانه‌های درون شبکه‌ای حاکی از آن است که ممکن است به زودی کنترل بازار به دست خرس‌ها بیفتد.

با این حال، برخی از طرفداران کاردانو همچنان نسبت به روند این رمزارز در چرخه بازار فعلی خوشبین هستند. یک تحلیلگر رمزارز به نام ترند رایدر معتقد است که کاردانو هنوز در یک دوره صعودی بلندمدت قرار دارد. تحلیل او بر اساس یک الگوی صعودی در نمودار ماهانه است که برای دومین بار در تاریخچه قیمت کاردانو رخ داده است. بر اساس تحلیل وی، سناریویی مشابه با اولین بار می‌تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت کاردانو در ماه‌های آینده شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید