صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری، ذخایر بیت‌کوین خود را افزایش دهد. این اقدام جسورانه، می‌تواند قیمت این رمزارز را در میانه نوسانات اخیر بازار، به طور قابل توجهی تقویت کند.

مایکرواستراتژی با افزایش سقف فروش اوراق اختیار خرید قابل تبدیل خود از ۵۰۰ میلیون دلار به ۷۰۰ میلیون دلار، قصد دارد منابع حاصل را صرف خرید بیت‌کوین کند. این خرید کلان، با توجه به افزایش تقاضا در شرایط ناپایداری بازار، پتانسیل رشد قابل توجه قیمت بیت‌کوین را دارد.

بر اساس اعلامیه اخیر، مایکرواستراتژی قصد دارد با فروش ۷۰۰ میلیون دلار اوراق اختیار خرید قابل تبدیل با نرخ بهره ۲.۲۵ درصد و سررسید ۲۰۳۲، منابع لازم برای خرید بیت‌کوین بیشتر را تامین کند. این اوراق به صورت خصوصی به سرمایه‌گذاران نهادی واجد شرایط فروخته خواهد شد. همچنین، این شرکت به خریداران این اوراق، امکان خرید ۱۰۰ میلیون دلار دیگر از این اوراق را ظرف ۱۳ روز پس از انتشار، ارائه می‌دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلار سرمایه به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید