صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : صندوق بازنشستگی M&G با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری وارد بازار مشتقات ارزهای دیجیتال شد

صندوق بازنشستگی M&G با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری وارد بازار مشتقات ارزهای دیجیتال شد

M&G pension fund investment

سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی M&G نشان‌دهنده افزایش علاقه نهادهای مالی سنتی به بازار ارزهای دیجیتال است. این سرمایه‌گذاری M&G در GFO-X، یک صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال بریتانیا صورت گرفت.

به گزارش بیت‌کوینست GFO-X اولین صرافی مشتقات رمزنگاری است که مجوز FCA را دریافت کرده و توسط LCH SA، یک نهاد تسویه معاملاتی اروپایی، تسویه می‌شود. M&G معتقد است که GFO-X پلتفرم مناسبی برای ورود نهادهای مالی سنتی به بازار مشتقات رمزنگاری است. این صرافی نقدینگی کافی دارد و مقررات جامع و امنیت بالایی را پشتیبانی می‌کند.

این سرمایه‌گذاری به M&G امکان می‌دهد تا به مشتریان خود دسترسی به بازار مشتقات ارزهای دیجیتال را ارائه دهد. M&G معتقد است که بازار مشتقات ارزهای دیجیتال به سرعت در حال رشد است و این سرمایه‌گذاری به آن‌ها کمک می‌کند تا از این رشد بهره‌‌مند شوند.

اخبار مرتبط : اولین اوراق قرضه بیت‌کوین به‌طور رسمی در السالوادور منتشر شد

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید