صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : چرا متاورس در حال بازگشت است؟

چرا متاورس در حال بازگشت است؟

metaverse-comeback

دنیای مجازی غیرمتمرکز Decentraland قصد دارد از طریق پیشرفت‌های فنی، و مشارکت کاربران و بهبود همکاری‌ موانع ورود به متاورس را کاهش دهد. جذابیت اولیه متاورس، تصورات جهانی را به خود جلب کرد، اما به دلیل محدودیت‌های فنی رابط کاربری پیچیده موفق به پذیرش گسترده در جامعه نشد.

Yemel Jardi، مدیر اجرایی بنیاد Decentraland، به BeInCrypto در مورد سازگاری های استراتژیک شرکت گفت:

برخی از به‌روز رسانی‌های فنی مانند Desktop Client ۲۰۲۴، خلق محتوای بدون نیاز به دانش فنی و برگزاری رویدادها در فضایی گیمی شده برای بهبود تجربه کاربری در حال انجام است. یکی از راه‌های کلیدی برای ایجاد یک متاورس فراگیر، قابلیت همکاری است که به کاربران امکان می‌دهد هویت دیجیتالی خود را به دنیای مجازی دیگر منتقل کنند. Decentraland با ایجاد DCL VRMs این امکان را فراهم کرده است.

هدف نهایی Decentraland این است که به عنوان بزرگ‌ترین دنیای مجازی غیرمتمرکز و متن باز که به طور کامل متعلق به کاربران است، شناخته شود. این فضا باید به گونه‌ای باشد که محدودیت خلاقیت نداشته باشد و کاربران بتوانند در یک محیط غیرمتمرکز و بدون مرز به ساخت، کاوش و معاشرت بپردازند.

به گفته جاردی، Decentraland تغییر به سمت تجربیات واقعی تولید شده توسط کاربر را به رسمیت شناخته است. اکنون، رویدادهای گیمیفیک شده و داستان‌سرایی تعاملی را تشویق می‌کند که تعامل و ماندگاری کاربر را افزایش می‌دهد. برای مثال، برنامه سفیر Decentraland و مشارکت در کنفرانس ها و رویدادهای صنعت بخشی از جمله اقدامات ۲۰۲۴ است که تعهد به رشد جامعه و مشارکت فعال کاربران را نشان می‌دهد.

اخبار مرتبط: همکاری رابین‌هود و متامسک برای دسترسی بهتر به وب3

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید