صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی : دو توکن مانترا و آئوو در بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس لیست شد

دو توکن مانترا و آئوو در بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس لیست شد

دو رمزارز آئوو (AEVO) و مانترا (OM) به بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس اضافه شد. گفتنی است پلتفرم نوبیتکس در اضافه کردن رمزارزهای جدید به فهرست بازارهای خود استانداردهای خاصی دارد و فقط پروژه‌هایی که معیارهای لازم را داشته باشند به نوبیتکس راه پیدا می‌کنند.

آئو؛ نماینده یک صرافی غیرمتمرکز

آئوو توکن بومی یک صرافی غیرمتمرکز به همین نام است که از فروردین ۱۴۰۲  راه‌اندازی شده. این پروژه توسط شرکتی به نام Ribbon Finance ساخته شده که سه سال قبل‌تر پلتفرمی با هداف ارائه پروتکل و ابزارهای لازم برای انجام معاملات پیشرفته رمزارز تاسیس کرده بود. خود پلتفرم آئوو هم با این هدف شکل گرفت که کاربران بتوانند از قابلیت‌هایی مثل اهرم در معاملات خود استفاده کنند. بالاترین قیمتی که توکن آئوو تاکنون تجربه کرده همان روزهای ابتدایی راه‌اندازی بود و قیمت آن در حال حاضر تا کمتر از یک دلار هم سقوط کرده اما پیش‌بینی کارشناسان حکایت از این دارد که در سال‌های آتی قیمت این توکن رشد چشمگیری را تجربه خواهد کرد. برای خرید و فروش آئوو می‌توانید به بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس سر بزنید.

مانترا و رکوردزنی در 2024

سازندگان مانترا این پروژه را به عنوان یک زیرساخت برای توسعه برنامه‌های توسعه دیفای در دنیای وب 3 ایجاد کردند و توکن اختصاصی این اکوسیستم مانترا دائو نام دارد. نقطه شروع این پروژه به سال ۲۰۲۰ و اوج همه‌گیری کرونا برمی‌گردد. حالا بعد از چهارسال ارزش بازار آن به بیش از ۵۵۰  میلیون دلار رسیده و در جایگاه ۱۱۶ رمزارزها قرار دارد. اگر درباره اوضاع قیمت این توکن می‌خواهید بدانید باید بگوییم در سال ۲۰۲۴ مانترا دائو خیلی روزهای خوبی را پشت سر گذاشته و از ابتدای سال جاری میلادی قیمت آن بیش از هفت برابر شده. این در حالی است که پیش‌تر قیمت این توکن به مدت دوسال در محدوده کمتر از ۰.۱ دلار درجا می‌زد. در حال حاضر امکان خرید و فروش مانترا در بازارهای ریالی و تتری نوبیتکس فراهم است.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید