صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مشکلات قانون‌گذاری رمزارزها در سال ۲۰۲۴چیست؟

مشکلات قانون‌گذاری رمزارزها در سال ۲۰۲۴چیست؟

Cryptocurrency regulatory

شکی نیست که قوانین رمزنگاری در سال ۲۰۲۴با برخی موانع و چالش‌ها روبرو خواهد شد. انتخابات پیش رو، مخالفت احتمالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و واکنش برخی قانون‌گذاران که نگران هستند برخی از این قوانین برای تنظیم این حوزه کافی نباشد، از جمله این موانع هستند.

  • لایحه استیبل‌کوین‌ها برای تصویب در سال ۲۰۲۴ ۶۰٪ شانس موفقیت دارد، اما ممکن است با مخالفت SEC و سناتور Sherrod Brown مواجه شود.
  • شانس لایحه ساختار بازار برای تصویب در سال ۲۰۲۴ به دلیل احتمال مخالفت SEC و مخالفت گذشته سناتور Waters با آن. تنها ۲۵٪ پیش‌بینی شده است.
  • راه اندازی ETF بیت کوین Spot می تواند به مشروعیت بخش رمزنگاری کمک کند و ممکن است به قانونگذاری بیشتر در سال ۲۰۲۴ منجر شود.
    اطلاعیه حسابداری SEC، SAB 121، شرکت هایی را که ارزهای رمزنگاری را نگه می دارند، ملزم می کند که دارایی های ارزهای رمزنگاری مشتری را به عنوان بدهی در ترازنامه خود ثبت کنند. قانونگذاران در سال ۲۰۲۴ این اطلاعیه را بررسی خواهند کرد.
  • انتخابات می تواند برای قوانین رمزنگاری مفید یا مضر باشد. آنها می توانند آگاهی از مسائل مربوط به رمزنگاری را افزایش دهند، اما همچنین می توانند تصویب قوانین را دشوارتر کنند.

در پایان پیش‌بینی می‌شود قوانین رمزنگاری در سال ۲۰۲۴ احتمالا روند کندی دارد و ابه احتمال زیاد یک صندوق ETF بیت کوین اسپات تصویب شود. قانون‌گذاران همچنان برای وضع قوانین با هم اختلاف نظر دارند و SEC یک مانع بزرگ برای تعریف قوانین شناخته می‌شود.

منبع : theblock.co

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

CHO با لیست شدن در BingX و نوآوری‌های Choise.ai، طوفان بازار را به فرصتی برای رشد تبدیل می‌کند

بررسی روندهای گذشته نشان می‌دهد که بیت‌کوین اغلب پس از هاوینگ، وارد…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

خزانه‌داری کاردانو به 720 میلیون دلار افزایش یافت و جایگاه خود در بازار را تقویت کرد

همانطور که در BH NEWS نیز قابل مشاهده است، اکوسیستم‌های آلت‌کوین مانند…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

لایت‌کوین در آستانه رشدی 300 درصدی با هاوینگ بیت‌کوین

بازار ارزهای دیجیتال تنها یک روز پس از هاوینگ چهارم بیت‌کوین (BTC)…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید