صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با اپلیکیشن جعلی لجر لایو  ۵۸۸ هزار دلار به سرقت رفت

با اپلیکیشن جعلی لجر لایو  ۵۸۸ هزار دلار به سرقت رفت

Leger

روز ۱۴ آبان ZachXBT تحلیل‌گر آنچین، برنامه جعلی با نام Leger Live Web3 را در فروشگاه اپلیکیشن مایکروسافت شناسایی کرد. بعد از آن مشخص شد نزدیک به ۶۰۰ هزاردلار بیت‌کوین از کاربران اپ جعلی Leger Live Web3 به سرقت رفته است. 

عملکرد اپ جعلی Leger Live Web3 که در ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) در فروشگاه مایکروسافت قرار داده شده به این صورت است که کاربران تصور می‌کنند لجرلایو را دانلود کردند اما لجر لایو دانلود شده و برنامه نصب شده آن‌ها تنها یک رابط کاربری در کیف پول‌های سخت افزاری لجراست که ارزهای دیجیتال را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کند. طبق گزارش سایت Blockchain، طی ۳۸ تراکنش تقریبا ۱۶.۸ بیت‌کوین به ارزش ۵۸۸ هزار دلار توسط این کلاهبردار به سرقت رفته است.
حدود ۱۱۵،۲۰۰ دلار در دو تراکنش از کیف‌پول این کلاهبردار خارج شده و تقریبا ۱۳.۵ بیت‌کوین به ارزش ۴۷۳،۸۰۰ دلار در کیف‌پول او باقی مانده است.

منبع: www.cointelegraph.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید