صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار دلاری کوکوین برای ساخت اپلیکیشن‌های کوچک مبتنی بر شبکه TON 

سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار دلاری کوکوین برای ساخت اپلیکیشن‌های کوچک مبتنی بر شبکه TON 

kucointon-

شرکت پشتیبان سرمایه‌گذاری KuCoin Ventures، برای حمایت از رشد و گسترش اکوسیستم TON مبلغ  ۲۰/۰۰۰ دلار اختصاص داد. این حمایت مالی شامل پنج برنامه کوچک است ازجمله پرداخت‌، پلتفرم‌های بازی مالی (GameFi)،  تحقیق و توسعه، ابتکارات توسعه جامعه، فعالیت‌های بازاریابی و برنامه‌های انکوباسیون مانند TON Bootcamp متمرکز هستند.

به گزارش کریپتونیوز قرارداد همکاری بین پلتفرم‌های رمزنگاری و بلاک‌چین‌های عمومی KuCoin Ventures و TON Foundation، در تاریخ ۱ دسامبر فاش شد. این قرار داد پس از آن اتفاق افتاد که Animoca Brands، یک شرکت سرمایه ‌گذاری معروف با تمرکز بر بازی و متاورس، سرمایه‌گذاری نامشخصی را در سیستم TON انجام داد تا به بزرگ‌ترین اعتبارسنج در بلاک‌چین تبدیل شود.به گفته KuCoin Ventures: 

با حمایت از این پروژه‌های نوآورانه و تقویت تحقیق و توسعه، پلتفرم قصد دارد یک جامعه پر جنب و جوش با ابتکارات بازاریابی مؤثر در مورد بلاک‌چین TON ایجاد کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید