صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار دلاری کوکوین برای ساخت اپلیکیشن‌های کوچک مبتنی بر شبکه TON 

سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار دلاری کوکوین برای ساخت اپلیکیشن‌های کوچک مبتنی بر شبکه TON 

kucointon-

شرکت پشتیبان سرمایه‌گذاری KuCoin Ventures، برای حمایت از رشد و گسترش اکوسیستم TON مبلغ  ۲۰/۰۰۰ دلار اختصاص داد. این حمایت مالی شامل پنج برنامه کوچک است ازجمله پرداخت‌، پلتفرم‌های بازی مالی (GameFi)،  تحقیق و توسعه، ابتکارات توسعه جامعه، فعالیت‌های بازاریابی و برنامه‌های انکوباسیون مانند TON Bootcamp متمرکز هستند.

به گزارش کریپتونیوز قرارداد همکاری بین پلتفرم‌های رمزنگاری و بلاک‌چین‌های عمومی KuCoin Ventures و TON Foundation، در تاریخ ۱ دسامبر فاش شد. این قرار داد پس از آن اتفاق افتاد که Animoca Brands، یک شرکت سرمایه ‌گذاری معروف با تمرکز بر بازی و متاورس، سرمایه‌گذاری نامشخصی را در سیستم TON انجام داد تا به بزرگ‌ترین اعتبارسنج در بلاک‌چین تبدیل شود.به گفته KuCoin Ventures: 

با حمایت از این پروژه‌های نوآورانه و تقویت تحقیق و توسعه، پلتفرم قصد دارد یک جامعه پر جنب و جوش با ابتکارات بازاریابی مؤثر در مورد بلاک‌چین TON ایجاد کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید