صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رابرت کیوساکی: قیمت بیت‌کوین تا سال 2024 به 300 هزار دلار خواهد رسید

رابرت کیوساکی: قیمت بیت‌کوین تا سال 2024 به 300 هزار دلار خواهد رسید

Robert Kiyosaki

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مشهور «پدر پولدار، پدر فقیر» ومتخصص مالی، با توجه به افزایش اخیر ارزش بیت‌کوین، بر پتانسیل بالای آن تاکید کرده و از افراد خواسته است برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال تعلل نکنند. او معتقد است حتی با سرمایه‌گذاری کم (۵۰۰ دلار) نیز می‌توان به سود خوبی رسید.

کیوساکی پیش‌بینی کرده است که بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۴ به قیمت سرسام‌آور ۳۰۰ هزار دلار برسد. این پیش‌بینی در حالی مطرح می‌شود که بیت‌کوین با پشت سر گذاشتن نوسانات بازار، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

اظهارات کیوساکی نشان‌دهنده‌ی خوش‌بینی کلی نسبت به ارزهای دیجیتال است. او با تاکید بر شروع با سرمایه‌گذاری کم، به اهمیت مشارکت در بازار برای بهره‌مندی از رشد آتی آن اشاره می‌کند.

پیش‌بینی کیوساکی نه تنها نشان‌دهنده‌ی دیدگاه مثبت او نسبت به آینده‌ی مالی بیت‌کوین است، بلکه پذیرش روزافزون ارزهای دیجیتال را نیز تایید می‌کند. با افزایش توجه به تورم، سیاست‌های پولی و جستجو برای سرمایه‌گذاری‌های مقاوم در برابر تورم، جذابیت بیت‌کوین به عنوان «طلای دیجیتال» بیشتر شده است.

در نتیجه، توصیه‌های قاطعانه‌ی کیوساکی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، همراه با پیش‌بینی جسورانه‌ی او در مورد قیمت، یادآورنده‌ی پتانسیل بالای رشد انفجاری این ارز دیجیتال است. با وجود اینکه صحت پیش‌بینی کیوساکی هنوز مشخص نیست، پیام او واضح است: فرصت سرمایه‌گذاری همین حالا مهیاست.

اخبار مرتبط: جی‌پی‌مورگان پیش‌بینی می‌کند قیمت بیت‌کوین پس از هاوینگ به 42هزار دلار سقوط کند

منبع: coinmarketcap.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید