صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بنیانگذار ترون 14میلیون دلار از اتریوم‌های خود را به‌‌فروش رساند

بنیانگذار ترون 14میلیون دلار از اتریوم‌های خود را به‌‌فروش رساند

justin-sun-tron

جاستین سان، بنیانگذار TRON، حدودا ۱۴ میلیون دلار از اتریوم‌های خود را از بایننس به فروش رساند. این اقدام نگرانی‌هایی را در میان جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. Sun پیش از این نیز مقادیر زیادی توکن Shiba Inu (SHIB) را به‌فروش رسانده بود. هرچند دلیل دقیق این فروش‌ها مخشص نیست اما گویا وی قصد دارد در بازارمیم‌کوین‌ها فعالیت کند و شاید قصد برداشت سود از روند صعودی اتریوم را داشته باشد.

این اقدام وی باعث ایجاد هیجان دربازار پرنوسان رمزارزها شده است وسرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان را مشتاق می‌کند ببینند Sun در آینده چه کاری انجام خواهد داد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید