صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پروژه IOTA با سرمایه 100میلیون دلاری، خاورمیانه را هدف قرار داد

پروژه IOTA با سرمایه 100میلیون دلاری، خاورمیانه را هدف قرار داد

dhabi IOTA

پروژه IOTA بنیاد اکوسیستم DLT خود را در ابوظبی، امارات متحده عربی (UAE) با سرمایه ۱۰۰ میلیون دلاری در توکن‌های بومی IOTA خود راه‌اندازی کرده است. به گزارش کریپتونیوز  هدف این بنیاد ترویج پروتکل IOTA و شبکه staging آن، Shimmer، در بخش‌های مختلف در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) است.

IOTA قصد دارد با سرمایه‌گذاران نهادی، دولت‌ها و مؤسسات آموزشی همکاری کند تا توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) را تقویت کند. هدف این است که این RWAs را به بلاک‌چین متصل کند و سرمایه مورد نیاز را به چشم‌انداز دارایی‌های مجازی امارات متحده عربی وارد کند.

بنیاد اکوسیستم DLT IOTA اولین ابتکار بلاک‌چینی است که از مرکز مالی بین‌المللی (IFC) منطقه چراغ سبز دریافت می‌کند. IOTA از زمان شروع به کار خود در سال ۲۰۱۵عمدتاً بر روی شرکت‌ها متمرکز بوده است. با این حال، با معرفی بنیاد ابوظبی، تغییر قابل توجهی در حال انجام است.

برای رسیدن به این هدف، در سه ماهه اول (Q1) سال ۲۰۲۴ پروتکل با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار خواهد شد. این سازگاری عملکرد روان توسعه‌دهندگان اتریوم و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را در پلتفرم IOTA تسهیل خواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید : اصطلاحات مهم دنیای ارزهای دیجیتال

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید