صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : غول سرمایه‌گذاری VanEck: سولانا در سال ۲۰۲۴ به سومین بلا‌ک‌چین برتر تبدیل می‌شود

غول سرمایه‌گذاری VanEck: سولانا در سال ۲۰۲۴ به سومین بلا‌ک‌چین برتر تبدیل می‌شود

سولانا

تحلیل‌گران شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری VanEck پیش‌بینی می‌کنند که Solana (SOL)، رقیب Ethereum (ETH)، در سال ۲۰۲۴ دستاوردهای بزرگی داشته باشد. این تحلیلگران معتقدند که در سال آینده اتریوم سهم بازار خود را به سولانا می‌دهد چون این بلاک‌چین در تعریف نقشه راه خود در مقیاس‌پذیری موفق‌تر بوده و ابهام کمتری دارد.

سولانا در حال حاضر در بین بلاک‌چین‌ها از نظر TVL در رتبه ششم قرار دارد اما تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که Solana به یکی از سه رمزنگاری برتر از نظر ارزش بازار، ارزش کل قفل شده (TVL) و کاربران فعال تبدیل خواهد شد.

این تحلیل‌گران معتقدند که Solana به رقابت برای صندوق های معامله در بورس (ETF) ایالات متحده خواهد پیوست. تاکنون شرکت های مالی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای ETF های Bitcoin (BTC) و Ethereum Spot ثبت نام کرده‌اند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : dailyhodl.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید