صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای تازه‌واردان و تحلیل اجمالی سولانا، پالیگان و آوالانچ

بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای تازه‌واردان و تحلیل اجمالی سولانا، پالیگان و آوالانچ

Investment for starter

به هاوینگ چهارم بیت‌کوین نزدیک می‌شویم و تحلیلگران پیش‌بین‌های مختلفی را ارائه می‌دهند. هاوینگ به‌طور تاریخی باعث افزایش قیمت می‌شود اما کارشناسان معتقدند این رویداد باعث افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت در آینده خواهد شد. در ادامه به برخی از فرصت‌های برتر بازار اشاره خواهیم کرد که برای سرمایه‌گذاران تازه‌وارد مناسب است.

BlastUP، لانچپد برتر در Blast، اخیراً با اولین حضور خیره‌کننده‌اش در دنیای کریپتو سروصدا به پا کرده است و ظرف چند هفته ۲.۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. تعداد سرمایه‌گذاران اولیه‌ای که قبلاً پتانسیل بالای BlastUP را تشخیص داده‌اند به طور تصاعدی در حال افزایش است. BlastUP، برای تقویت ابزارهای وب ۳ با نوآوری هوش مصنوعی به کار می‌رود. در حال حاضر چهارمین پیش‌فروش خود را اجرا کرده است. 

نقشه راه جامع بلاست‌اپ تا سال ۲۰۲۶ ادامه دارد و شامل راه‌اندازی یک غربالگر هوش مصنوعی IDO، توسعه ابزارهای هوش مصنوعی متناسب با تیم‌های استارت‌آپی و ایجاد یک بازار اجتماعی (Community Marketplace) است.

Solana با قیمت ۱۷۴.۸۴ دلار، بالای میانگین‌های متحرک ۱۰ و ۱۰۰ روزه قراردارد این می‌تواند نشانه‌ای از روند صعودی کوتاه‌مدت باشد. با این حال، سطوح مقاومت ۱۸۲.۷۲ و ۱۹۹.۷۳ دلار می‌توانند مانع رشد فوری شوند و قبل از هر افزایش قیمت دیگری، احتمال تثبیت قیمت را نشان دهند.

Polygon در یک ماه گذشته ۳.۷۱٪ کاهش یافته است، اما در شش ماه گذشته ۸۹.۰۶ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، قیمت آن ۰.۹۹ دلار است و عبور از مقاومت ۱.۱۳ دلار چالش‌برانگیز است. سطوح حمایتی در ۰.۸۲ و ۰.۶۳ دلار قرار دارند. میانگین ۱۰۰ روزه خرید و میانگین ۱۰ روزه فروش را پیشنهاد می‌دهد. شاخص‌های دیگر هم سیگنال‌های متناقضی می‌دهند که باعث ابهام در کوتاه‌مدت می‌شود. با این حال، در بلندمدت، با حفظ شتاب شش ماهه، پتانسیل رشد وجود دارد.

Avalanche با افزایش ۴۲.۲۲ درصدی در یک ماه گذشته، از نظر کوتاه‌مدت وضعیت خوبی دارد. عبور از مقاومت ۴۶.۳۲ دلار، مسیر را برای رسیدن به مقاومت دوم یعنی ۵۱.۶۶ دلار هموار می‌کند. بااین‌حال، میانگین متحرک ۱۰ روزه کمی بالاتر از قیمت فعلی است که سیگنال فروش احتمالی را نشان می‌دهد. افزایش ۵۱۴.۷۶ درصدی در نیم‌سال، برای سرمایه‌گذاران بلندمدت می‌تواند به منزله‌ی مرحله‌ی تثبیت قبل از افزایش مجدد باشد.

منبع: coinmarketcap.com

اخبار مرتبط: بررسی روند قیمت بیت‌کوین طبق داده‌های تاریخی

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید