صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی احتمال صعود قیمت کاردانو به 1دلار

بررسی احتمال صعود قیمت کاردانو به 1دلار

Cardanos-price-rising-to-1.jpg

قیمت رمز ارز کاردانو (ADA) اخیرا روند افزایشی را تجربه می‌کند و به ۰.۷ دلار رسیده که بالاترین قیمت آن در یک سال گذشته است. با وجود این افزایش، قیمت هنوز تا ۱ دلار فاصله دارد.

نکته دیگری که این روزها در تحلیل آدا شاهد هستیم کاهش حجم معاملات روزانه کاردانو است؛ در حال حاضر زیر ۱ میلیارد دلار است. با این حال، تعداد آدرس‌های فعال در شبکه کاردانو افزایش یافته که نشان‌دهنده فعالیت بیشتر در این شبکه است.

همچنین، علاقه به معاملات آتی کاردانو در یک هفته گذشته افزایش یافته است. این عوامل نشان می‌دهند که احتمالاً قیمت کاردانو در آینده نزدیک به ۱ دلار برسد.

 منبع: ambcrypto.com

اخبار مرتبط: کدام رمزارزها این روزها در صدر جست‌وجو کاربران قرار دارند؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید