صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : معرفی NST و NGT توسط MakerDAO: آیا برای قیمت MKR خبر خوبی خواهد بود؟

معرفی NST و NGT توسط MakerDAO: آیا برای قیمت MKR خبر خوبی خواهد بود؟

حاکمیت MakerDAO دو توکن جدید با نام NewStable (NST) و NewGovToken (NGT) را معرفی کرده است که جایگزین نام نهایی توکن هستند که در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد.

NST نشان‌دهنده تکرار ارتقاءیافته از DAI، استیبل‌کوین اصلی MakerDAO است. NGT از طرف دیگر، رویکرد اصلاح‌شده‌ای را برای حکمرانی نشان می‌دهد. هدف از این توکن تشویق مشارکت گسترده‌تر و تقویت فرآیند تصمیم‌گیری پویاتر در اکوسیستم MakerDAO است.

نگهدارندگان DAI نیازی به نگرانی در مورد انتقال توکن‌های موجود خود ندارند. دارندگان DAI می‌توانند به‌راحتی به NST ارتقا پیدا کنند، در حالی که می‌توانند هر زمان که می‌خواهند برای بازگشت به DAI اقدام کنند.

برای NGT، هر توکن MKR را می‌توان با ۲۴،۰۰۰ NGT سنگین مبادله کرد. این، طبق گفته MakerDAO، به‌طور خاص برای تشویق مشارکت گسترده‌تر در حکمرانی هدف‌گذاری شده است چرا که با تعداد بیشتری از دارندگان NGT، کاربران بیشتری فرصت خواهند داشت تا به‌طور چشمگیری بر آینده اکوسیستم MakerDAO تأثیر بگذارند.

این نکته مهم است که این اضافات جدید به‌عنوان یک گسترش در نظر گرفته می‌شوند، نه جایگزینی برای توکن‌های موجود DAI و MKR.

از نظر عملکردی، هم کاربران جدید و هم کاربران فعلی DAI به توکن NewStable دسترسی خواهند داشت. جالب توجه است که دارندگان NST تشویق خواهند شد تا در فارمینگ شرکت کنند تا از همان زمان راه اندازی NGT کسب کنند.

شایان به ذکر است که قابلیت فارمینگ برای کاربران ایالات متحده و کاربرانی که از VPN استفاده می‌کنند در دسترس نخواهد بود.

قیمت توکن MKR به این خبر واکنش بسیار مثبتی نشان داد و باعث شد قیمت این توکن در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۰۷ درصد افزایش یابد. تعداد دارندگان MKR نیز در این مدت افزایش یافت.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: ambcrypto.com

 

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید