صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با خیزش اخیر بیت‌کوین تعداد آدرس‌های فعال‌ 20٪ افزایش یافت

با خیزش اخیر بیت‌کوین تعداد آدرس‌های فعال‌ 20٪ افزایش یافت

Bitcoin price increas

در روز ۴ دسامبر بیت‌کوین شاهد افزایش غیرمنتظره  تعداد آدرس‌های فعال بود . یعنی آدرس‌هایی که قبلا غیرفعال بودند فعالیت خود را از سر گرفتند. این تحول قابل توجه، با افزایش ۴۰۰درصدی در یک دوره ۲۴ساعته، به طور بالقوه نشان‌دهنده نوسانات قیمتی آینده در بازار بیت‌کوین است. تعداد آدرس‌های فعال به عنوان یک شاخص کلیدی عمل می‌کند که حرکت توکن‌ها را ردیابی می‌کند این آدرس‌ها با توجه آخرین فعالیت‌شان سنجیده می‌شوند

در واقع این شاخصه رفتار خریداران بلند مدت را آشکار می‌کند ثابت بودن این معیار نشان‌دهنده ثبات در بازار است. تحلیلگران این معیار را بررسی می‌کنند تا در مورد سقف و کف قیمتی بتوانند اطلاعات دقیق‌تری به‌دست آورند، در حالت کلی با تعداد آدرس‌های فعال احساسات بازار مشخص می‌شود. همزمان با افزایش قیمت بیت‌کوین به بالای ۴۴/۰۰۰ دلار این معیار جذاب‌تر هم می‌شود.

این افزایش آدرس‌های فعال همسو با رشد ۱۶ درصدی ارزش ارز دیجیتال در طول هفته گذشته است که افزایش تقاضا و اعتماد سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد. داده‌های Coingecko این حرکت مثبت را تأیید می‌کند و بر جذابیت فزاینده بیت‌کوین و نفوذ و پذیرش آن به عنوان یک دارایی دیجیتال در بازار تأکید می‌کند. در حالی که چشم‌انداز ارزهای دیجیتال در حال تحول است، نفوذ دارندگان بلندمدت و تعامل پویای نیروهای بازار همچنان به شکل‌گیری سفر بیت کوین فراتر از مرز ۴۳/۰۰۰ دلار ادامه می‌دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع :bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید