صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با خیزش اخیر بیت‌کوین تعداد آدرس‌های فعال‌ 20٪ افزایش یافت

با خیزش اخیر بیت‌کوین تعداد آدرس‌های فعال‌ 20٪ افزایش یافت

Bitcoin price increas

در روز ۴ دسامبر بیت‌کوین شاهد افزایش غیرمنتظره  تعداد آدرس‌های فعال بود . یعنی آدرس‌هایی که قبلا غیرفعال بودند فعالیت خود را از سر گرفتند. این تحول قابل توجه، با افزایش ۴۰۰درصدی در یک دوره ۲۴ساعته، به طور بالقوه نشان‌دهنده نوسانات قیمتی آینده در بازار بیت‌کوین است. تعداد آدرس‌های فعال به عنوان یک شاخص کلیدی عمل می‌کند که حرکت توکن‌ها را ردیابی می‌کند این آدرس‌ها با توجه آخرین فعالیت‌شان سنجیده می‌شوند

در واقع این شاخصه رفتار خریداران بلند مدت را آشکار می‌کند ثابت بودن این معیار نشان‌دهنده ثبات در بازار است. تحلیلگران این معیار را بررسی می‌کنند تا در مورد سقف و کف قیمتی بتوانند اطلاعات دقیق‌تری به‌دست آورند، در حالت کلی با تعداد آدرس‌های فعال احساسات بازار مشخص می‌شود. همزمان با افزایش قیمت بیت‌کوین به بالای ۴۴/۰۰۰ دلار این معیار جذاب‌تر هم می‌شود.

این افزایش آدرس‌های فعال همسو با رشد ۱۶ درصدی ارزش ارز دیجیتال در طول هفته گذشته است که افزایش تقاضا و اعتماد سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد. داده‌های Coingecko این حرکت مثبت را تأیید می‌کند و بر جذابیت فزاینده بیت‌کوین و نفوذ و پذیرش آن به عنوان یک دارایی دیجیتال در بازار تأکید می‌کند. در حالی که چشم‌انداز ارزهای دیجیتال در حال تحول است، نفوذ دارندگان بلندمدت و تعامل پویای نیروهای بازار همچنان به شکل‌گیری سفر بیت کوین فراتر از مرز ۴۳/۰۰۰ دلار ادامه می‌دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع :bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید