صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : استقبال از خرید ETF با وجود کم‌ترین تخفیف نسبت به 2سال گذشته افزایش یافت

استقبال از خرید ETF با وجود کم‌ترین تخفیف نسبت به 2سال گذشته افزایش یافت

etf

صندوق سرمایه‌گذاری ARK Invest در هفته گذشته بیشتر سهام صندوق سرمایه‌گذاری بیت‌کوین Grayscale را فروخت. این فروش در حالی انجام شد که تخفیف سرمایه‌گذاری بیت‌کوین Grayscale به پایین‌ترین حد خود در بیش از دو سال رسیده است.

به گزارش کوین‌دسک انجام این معاملات به عنوان یک نشانه مثبت برای ETF بیت کوین در ایالات متحده تلقی می شود، زیرا نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به آن علاقه دارند و انتظار دارند در آینده نزدیک تایید شود. صندوق سرمایه‌گذاری ARK Invest اغلب سهام‌های مرتبط با کریپتو را هنگامی که روند نزولی دارند، خریداری می‌کند و آن‌ها را در روند صعودی می‌فروشد و از این راه به سود می‌رسد. تخفیف فروش این  در روز جمعه به ۸.۶ درصد کاهش یافت، که کمترین میزان از ژوئیه ۲۰۲۱ محسوب می‌شود و نشانه‌ای از افزایش خوش‌بینی نسبت به این بازاراست.

اخبار مرتبط: شرکت‌های Tether و Bitfinex با درخواست شفافیت بیشتر موافقت می‌کنند

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید