صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ارزش واقعی اتریوم در حال افزایش است

ارزش واقعی اتریوم در حال افزایش است

eth

قیمت اتریوم در حال افزایش است و برخی تحلیل‌گران معتقدند که این روند ادامه خواهد داشت و تا پایان سال به قیمت ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. با این حال، یک معیار کلیدی با نام MVRV وجود دارد که سنجیده می‌شود آیا اتریوم بیش از حد ارزش‌گذاری شده است یا خیر. این معیار اخیرا به سرعت در حال افزایش است.

MVRV نشان می‌دهد که قیمت اتریوم ممکن است بالاتر از ارزش واقعی آن باشد، اما فعالیت زیاد در شبکه اتریوم، مثل تعداد تراکنش ها و آدرس های فعال، این نگرانی را تا حدودی کاهش می دهد. همچنین، انتظار می رود ‌های قابل معامله در بورس (ETF) به زودی شروع به معامله اتریوم کنند، که این امر می تواند باعث افزایش تقاضا برای اتریوم شود.

منبع: https://cointelegraph.com/news/ethereum-ether-price-mvrv-metric-cryptocurrency-analysts

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید