صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سیگنال‌های مهمی که نشان‌دهنده اصلاح قیمت بیت‌کوین قبل از هاوینگ است

سیگنال‌های مهمی که نشان‌دهنده اصلاح قیمت بیت‌کوین قبل از هاوینگ است

signals-btc-pre

داده‌های آنچین نشان می‌دهد که بازار بیت‌کوین به سمتی می‌رود که احتمالاً قبل از هاوینگ ۲۰۲۴ با یک اصلاح قیمتی مشابه ۲۰۱۹ مواجه شود.

شاخص NUPL

شاخص NUPL که نشان‌دهنده نسبت سود و زیان بیت‌کوین است، برای همه سرمایه‌گذاران بازار، دارندگان بلندمدت (LTH) و دارندگان کوتاه‌مدت (STH) بیت‌کوین به منطقه باور بازگشته است. این بدان معناست که اکثر سرمایه‌گذاران بیت‌کوین در حال حاضر در سود هستند.

سودهای تحقق‌یافته

سودهای تحقق‌یافته بیت‌کوین در حال افزایش است، این اتفاق نشان می‌دهد بسیاری از سرمایه‌گذاران سود خود را برداشت کرده‌اند. اما تاریخ نشان می‌دهد که اولین بار ورود به این ناحیه پس از یک اصلاح قیمتی عمیق اتفاق افتاده است.

درصد آدرس‌های (UTXO) در سود

درصد آدرس‌هایی (UTXO) که در سود هستند به تازگی به سطح اشباع فروش رسیده است. یعنی بسیاری از سرمایه‌گذاران در حال فروش بیت‌کوین خود هستند. این مشابه وضعیت سال ۲۰۱۹ است، که منجر به یک اصلاح قیمت قبل از هاوینگ شد.

نتیجه‌گیری

با توجه به سیگنال‌های ذکرشده، احتمال وقوع یک اصلاح قیمتی قبل از هاوینگ ۲۰۲۴ وجود دارد. البته، این احتمال وجود دارد که تاریخ تکرار نشود و قیمت بیت‌کوین همچنان روند صعودی خود را حفظ کند. با این حال، سرمایه‌گذاران باید از این سیگنال‌ها آگاه باشند و در صورت وقوع اصلاح قیمتی، آمادگی لازم را داشته باشند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع‌: beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید