صفحه اصلی > اخبار خارجی و اخبار : نظر ویتالیک درباره وضعیت فعلی وب3

نظر ویتالیک درباره وضعیت فعلی وب3

-vitalik-buterin-web3

به‌تازگی ویتالیک بوترین نگرانی‌های خود را درباره وضعیت وب۳ اعلام کرد. وی در این باره گفت: قرار نیست ما با ابزارهای دنیای دیجیتال فضای جداگانه‌ای را ایجاد کنیم بلکه در نظر داریم به سمت جامعه آزادتر حرکت کنیم جایی که قسمت های مختلف – فناوری ، اجتماعی و اقتصادی – با هم ادغام می‌شوند.

همچنین ادامه داد:

متاسفانه به دلیل افزایش هزینه تراکنش‌ها چشم‌انداز فضای Web3 تا حدودی کمرنگ شده است و در حال حاضر شکاف بسیاری بین دنیای رمزنگاری و فضای غیرمتمرکز خارج از آن وجود دارد .

با وجود این چالش‌ها، بوترین چند پیشرفت مثبت حاصل شده در سال۲۰۲۳ را برجسته کرد که می‌تواند توسعه آینده رمزنگاری برای فضای وب3 را تسهیل کند. او معتقد است که این تغییرات فرصتی عالی برای زنجیره بلوک اتریوم ایجاد خواهند کرد و کمک می‌کنند تا چشم انداز اصلی خود را به عنوان یک اکوسیستم بدون مجوز، غیرمتمرکز، مقاوم در برابر سانسور و متن باز محقق کند.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید