صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : کابوسو، سگ الهام‌بخش دوج‌کوین درگذشت

کابوسو، سگ الهام‌بخش دوج‌کوین درگذشت

بیلی مارکوس، خالق دوج‌کوین، با انتشار پستی احساسی در X (سابقا توییتر) به درگذشت کابوسو ادای احترام کرد. او در این پست، گفتگویی خیالی بین کابوسو و مرگ را به تصویر کشیده است که در آن، کابوسو می‌پرسد: «دختر خوبی بودم؟» و مرگ پاسخ می‌دهد: «نه، به من گفته‌اند بهترین بودی.»

Image

کابوسو پس از شهرت به عنوان یک میم در سال ۲۰۱۰، به چهره‌ی نمادین دوج‌کوین (که اولین میم‌کوین است) تبدیل شد. جامعه‌ی طرفداران میم‌ها نیز با انتشار تصاویر ترکیبی از کابوسو و دیگر شخصیت‌های اینترنتی محبوب، یاد او را گرامی داشتند.

ایلان ماسک نیز با انتشار توییتی به درگذشت کابوسو واکنش نشان داد. او در این توییت نوشت که کابوسو به دیدار «هارامبه»، گوریل محبوب شبکه‌های اجتماعی، رفته است.

Image

با وجود آغاز دوج‌کوین به عنوان یک میم‌کوین، توجه ایلان ماسک در سال‌های اخیر به این رمزارز، باعث افزایش قابل توجه ارزش و پذیرش آن شده است. مارکوس و ماسک از حامیان سرسخت شبکه‌ی اجتماعی X هستند و مارکوس از تلاش‌های ماسک برای تبدیل X به یک «اپلیکیشن همه‌کاره»، از جمله ادغام هوش مصنوعی «گراک» با آن، حمایت می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید