صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : دوج‌کوین و نقش آن در افزایش تقاضا برای رمزارزها

دوج‌کوین و نقش آن در افزایش تقاضا برای رمزارزها

dogecoin

اسکات ملکر، متخصص ارز دیجیتال، معتقد است که بازگشت تقاضای عموم به بازار رمزارز با افزایش قیمت دوج‌کوین (Dogecoin)، که یک میم‌کوین محبوب است، اتفاق خواهد افتاد.

به نظر او، هیجان و ترس از دست دادن فرصت (FOMO) در بازار اصلی رمزارز، زمانی برمی‌گردد که دوج‌کوین به بالاترین قیمت تاریخی خودش برسد. دلیل این گفته‌ی او، نقش پررنگ میم‌کوین‌ها و توکن‌های غیرمثلی (NFT) در جذب افراد تازه‌کار به این بازار در دوره رونق گذشته است.

ملکر می‌گوید برخلاف بیت‌کوین، دوج‌کوین با رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی خود می‌تواند توجه عموم را دوباره به بازار جلب کند و باعث سودآوری کسانی شود که قبلا در این رمزارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

برای اینکه دوج‌کوین به بالاترین قیمت تاریخی خود برسد، به کاربری بیشتر و پذیرش گسترده‌تر آن نیاز است. همچنین حمایت‌های ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت این رمزارز داشته باشد.

 منبع: bitcoinist.com

اخبار مرتبط:  بررسی آلت‌کوین‌های با قیمت پایین اما پتانسیل رشد بالا در هفته‌های آینده

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید