صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : توسعه برنامه‌های Web3 و DeFi صرافی LBank

توسعه برنامه‌های Web3 و DeFi صرافی LBank

LBank Exchange

صرافی LBankبا لیست کردن توکن (ETRL) قصد دارد برنامه‌های Web3 و DeFi خود را توسعه دهد. ETRL یک پلتفرم لایه ۱مبتنی بر Substrate است که هدف آن تسریع پذیرش و مقیاس‌پذیری برنامه‌های Web3 است. این پلتفرم دارای سرعت بالای پردازش تراکنش‌ها و سازگاری با Ethereum Virtual Machine (EVM) است که به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد و راه‌اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps)،بازی‌ها، پروتکل‌های DeFi و انواع راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری را می‌دهد.

توکن (ETRL) به عنوان راه حل اصلی بلاک چین برای مشاغل، بازی های Web3 و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طراحی شده است. این پلتفرم از ویژگی های کلیدی مانند قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای، غیرمتمرکزسازی، سازگار بامحیط زیست، توسعه منبع باز و دسترسی بدون مجوز برخوردار است و با دستیابی به سرعت بالای تراکنش و مقیاس‌پذیری، همچنین با امنیت قوی و یکپارچه‌سازی جامع، یک اکوسیستم پر جنب و جوش را برای طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها پشتیبانی می‌کند.

پلتفرم (ETRL) دارای یک توکن بومی ETRL است که برای staking، رای‌گیری حاکمیتی و تشویق امنیت و مقیاس‌پذیری شبکه استفاده می‌شود. این توکن در تاریخ ۱۵ دسامبر در LBank Exchange لیست می‌شود. سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به ETRL می‌توانند پس از آن به راحتی در LBank Exchange خرید و فروش کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : streetinsider.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید