صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : توسعه برنامه‌های Web3 و DeFi صرافی LBank

توسعه برنامه‌های Web3 و DeFi صرافی LBank

LBank Exchange

صرافی LBankبا لیست کردن توکن (ETRL) قصد دارد برنامه‌های Web3 و DeFi خود را توسعه دهد. ETRL یک پلتفرم لایه ۱مبتنی بر Substrate است که هدف آن تسریع پذیرش و مقیاس‌پذیری برنامه‌های Web3 است. این پلتفرم دارای سرعت بالای پردازش تراکنش‌ها و سازگاری با Ethereum Virtual Machine (EVM) است که به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد و راه‌اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps)،بازی‌ها، پروتکل‌های DeFi و انواع راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری را می‌دهد.

توکن (ETRL) به عنوان راه حل اصلی بلاک چین برای مشاغل، بازی های Web3 و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طراحی شده است. این پلتفرم از ویژگی های کلیدی مانند قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای، غیرمتمرکزسازی، سازگار بامحیط زیست، توسعه منبع باز و دسترسی بدون مجوز برخوردار است و با دستیابی به سرعت بالای تراکنش و مقیاس‌پذیری، همچنین با امنیت قوی و یکپارچه‌سازی جامع، یک اکوسیستم پر جنب و جوش را برای طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها پشتیبانی می‌کند.

پلتفرم (ETRL) دارای یک توکن بومی ETRL است که برای staking، رای‌گیری حاکمیتی و تشویق امنیت و مقیاس‌پذیری شبکه استفاده می‌شود. این توکن در تاریخ ۱۵ دسامبر در LBank Exchange لیست می‌شود. سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به ETRL می‌توانند پس از آن به راحتی در LBank Exchange خرید و فروش کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : streetinsider.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید