صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا اصلاح عمیق قیمتی در بیت‌کوین اتفاق می‌افتد؟

آیا اصلاح عمیق قیمتی در بیت‌کوین اتفاق می‌افتد؟

bitcoin-deep-correction

قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود ۶۷ هزار دلار است و از سطح حمایتی کلیدی خود یعنی ۶۵ هزار دلار بالاتر قرار گرفته است. برخی از تحلیلگران ارز دیجیتال معتقدند که این روند ادامه خواهد داشت و اصلاح عمیق قیمت که برخی پیش‌بینی کرده‌اند رخ نخواهد داد. عده‌ای دیگر از تحلیلگران بر این باورند که اصلاح قیمت قبلا اتفاق افتاده است. به عنوان مثال قیمت بیت کوین از آوریل تا اوایل می حدود ۱۵٪ کاهش یافته بود. تحلیلگران همچنین با اشاره به روندهای صعودی گذشته بیت‌کوین، اصلاحات عادی را در این بازار طبیعی می‌دانند و معتقدند که پس از افت قیمت، جهش دوباره اتفاق می‌افتد.

در حال حاضر تحلیلگران با توجه به رویداد هاوینگ اخیر با دقت بیشتری قیمت بیت کوین را زیر نظر دارند. بعد از هاوینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۰، قیمت آن افزایش چشمگیری داشت اما یک ماه بعد با اصلاح ۴۰ درصدی روبرو شد. برخی از تحلیلگران نیز بر این باورند که تا زمانی که قیمت بیت کوین از مقاومت ۷۰ هزار دلاری عبور نکند، تحلیل نمودارهای قیمتی فایده‌ای ندارد.

منبع: cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید