صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سایت Decrypt با شرکت رسانه‌ای غیرمتمرکز Rug Radio ادغام شد

سایت Decrypt با شرکت رسانه‌ای غیرمتمرکز Rug Radio ادغام شد

Integration of Decrypt with Rug Radio

سومین ادغام رسانه‌ای بزرگ در یک ماه گذشته اتفاق افتاد و سایت Decrypt که در زمینه ارزهای دیجیتال و Web3 فعالیت می‌کند  با Rug Radio، یک شرکت رسانه‌ای غیرمتمرکز برای سازندگان Web3است ادغام شد.

این معامله باعث می‎شود Decrypt بیشتر به اکوسیستم Web3 وارد شود و همچنین به Rug Radio و شرکای تبلیغاتی آن امکان دسترسی بیشتری به روزنامه‌نگاری و برند و تبلیغات گسترده‌تر می‌دهد. Decrypt با استفاده از جامعه سازندگان Rug Radio، در نظر دارد به حوزه‌های جدید پوشش خبری مانند طول عمر و فناوری‌های نوظهور/هوش مصنوعی گسترش یابد. در مقابل، Rug Radio، که بیشتر به دلیل پادکست‌های صوتی زنده و محتوای ویدیویی سازندگان خود شناخته شده است، می‌تواند از توزیع بیشتر در وب‌سایت Decrypt بهره‌مند شود.

 دو شرکت با هم ادغام می‌شوند تا یک شرکت مادر جدید با نام نامشخص تشکیل دهند که هر دو شرکت نام تجاری و استقلال خود را حفظ کنند. شرکت مادر توسط Josh Quittner، روزنامه‌نگار باسابقه و مدیرعامل فعلی Decrypt،اداره خواهد شد.

اخبار مرتبط: تتر۴۱ کیف پول مرتبط با تحریم‌ها را مسدود کرد

بخشی از جذابیت Web3 برای سازندگان و روزنامه‌نگاران این است که این فناوری برای ارائه پاداش بیشتر به افرادی که محتوا تولید می‌کنند و کاربرانی که با آن تعامل دارند، طراحی شده است. Sarmad می‌گوید:

دراین معامله همه سود می‌برند.

منبع :www.axios.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید