صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی قیمت رمزارزها در نوسانات بازار

پیش‌بینی قیمت رمزارزها در نوسانات بازار

همانطور که به پایان ماه آوریل نزدیک می‌شویم، سرمایه‌گذاران حوزه ارزهای دیجیتال خود را برای یک هفته جدید و نوسانات قابل توجه آماده می‌کنند. تصمیم آتی فدرال رزرو در مورد نرخ بهره، می‌تواند مسیر نرخ بهره را برای کل سال تعیین کند. سرمایه‌گذاران که سال را با انتظار کاهش ۱۵۰ واحدی نرخ بهره آغاز کرده بودند، اکنون تنها انتظار کاهشی ۵۰ واحدی را دارند. حتی فدرال رزرو نیز به دنبال کاهش ۷۵ واحدی است که به طور واضح، منفی‌گرایی حاکم بر چند هفته گذشته را توضیح می‌دهد. پیش‌بینی‌های فعلی برای چیلیز، شیبا اینو، اترفی و آتا کوین چیست؟

چیلیز (CHZ)

۱۰۴ روز پیش، قیمت توکن CHZ از مقاومت کانال موازی عبور کرد و اخیراً در جریان یک روند نزولی دوباره این سطح را مورد آزمایش قرار داد. برای ادامه روند صعودی، حفظ قیمت بالای سطح شکست ۰.۰۸۵ دلار ضروری است. با این حال، اگر این ناحیه کلیدی در یک فروش بیش از حد بالقوه از دست برود، ممکن است شاهد افت به ۰.۰۷ دلار باشیم. در کوتاه مدت، برای ادامه روند صعودی، سطح ۰.۱۲ دلار باید به حمایت تبدیل شود و اگر در هفته آینده تحولات مثبتی در جبهه بیت‌کوین رخ دهد، ممکن است قله‌های جدید و سریعی بین ۰.۱۳۸ تا ۰.۱۶ دلار مورد آزمایش قرار گیرد.

شیبا اینو (SHIB)

در یک روند نزولی سریع، حفظ حمایت ۰.۰۰۰۰۲۱۲ دلار حیاتی است و قیمت در حال حاضر بین این سطح و مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۸۲ دلار گیر کرده است. به‌روزرسانی شیباریوم در روز پنجشنبه می‌تواند یک محرک قیمتی خوب برای توکن شیبا باشد. البته انتظار می‌رود اعلامیه‌های فدرال رزرو در روز چهارشنبه بازارها را به چالش بکشد. به زودی باید یا حمایت یا مقاومت شکسته شود و قیمت باید یا به زیر ۰.۰۰۰۰۱۸۵ دلار یا بالاتر از ۰.۰۰۰۰۳۲۸ دلار حرکت کند.

اترفی (ETHFI)

در زمان نگارش این مقاله، توکن ETHFI با بیشترین رشد روزانه در بین آلت‌کوین‌های بایننس قرار داشت. این توکن در حال حاضر با قیمت ۴.۳۳ دلار معامله می‌شود و افزایش روزانه آن از ۳۰ درصد فراتر می‌رود. تثبیت قیمت بالای ۴.۴ دلار می‌تواند منجر به ثبت قله‌های جدید شود. با وجود اینکه یک آلت‌کوین نسبتاً جدید است، کف محلی خود را پیدا کرده است و ممکن است شاهد ادامه روند صعودی به سمت ۵.۴۳ دلار باشیم.

آتا کوین (ATA)

افزایش و کاهش‌های شدید. آتا کوین مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، نوسانات بسیار بالا و مبتنی بر حدس و گمان را تجربه می‌کند. اگرچه قیمت در این ماه به سطح ۰.۳ دلار رسید، اما با فشار فروش قوی مواجه شد و به حمایت ۰.۱۸۶ دلار سقوط کرد. اگر آتا کوین بتواند بالاتر از ۰.۲۶ دلار تثبیت شود، ممکن است دوباره سطح ۰.۳ دلار را مورد آزمایش قرار دهد. در سناریوی مقابل، خطر سقوط به ۰.۱۵۵ و ۰.۱۲ دلار وجود دارد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید