صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی رمز ارزهای  برتر زیر 1 دلار با پتانسیل رشد 10 برابری

بررسی رمز ارزهای  برتر زیر 1 دلار با پتانسیل رشد 10 برابری

top Cryptocurrencies

افزایش فشار فروش در بازار رمزارزها، نشان‌دهنده اصلاح گسترده در این فضا است. این اتفاق فرصت عالی برای خرید و سرمایه‌گذاری آلت‌کوین‌ها به‌شمار می‌رود.در ادامه به برخی از این آلت‌گوین‌ها اشاره خواهیم کرد.

Siacoin (SC) 

پس از نمایش یک روند خنثی برای مدت زمان مشخص، قیمت SC شتاب گرفت و در روند صعودی شروع به معامله کرد. Siacoin طی نه روز گذشته بیش از ۱۳۸٪ افزایش یافت و پس از آن با مقاومت در سطح ۰.۰۲۲۴۴ دلار روبه‌رو شد. پس از برخورد با مقاومت، روند معکوس شده و از آن زمان به بعد ، قیمت SC در یک محدوده بسته معامله شده و دائماً به طور قابل توجهی در نوسان بوده است.

شاخص فنی MACD یک هیستوگرام سبز ثابت را نشان می‌دهد که نشان دهنده افزایش فشار خرید بر فروش در بازار ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، میانگین‌ها همگرایی صعودی را نشان می‌دهند که نشان دهنده یک حرکت مثبت قیمت در زمان آینده است. اگر بازار قیمت را بالاتر از سطح مقاومت ۰.۰۰۹۰۸ دلار نگه دارد، روند صعودی برمی‌گردد و برای سطوح بالاتر ۰.۰۱۵۵ دلار  در آینده آماده می‌شوند در غیر این صورت قیمت برای آزمایش کف ۰.۰۰۷۷۱ دلار کاهش خواهد یافت.

ArbDoge AI (AIDOGE)

قیمت AIDOGE به مدت دو هفته در محدوده بسته بین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۱ و ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۸۴ دلار معامله شد و پس از آن گاوها شاهد جهشی ۱۳.۲۶ درصدی بودند. پس از معامله جانبی برای مدتی، گاوها دوباره قدرت گرفتند و با موفقیت از محدوده‌ای که در آن به صورت جانبی معامله می‌شد خارج شدند و بیش از ۸۸٪ رشد کردند. 

واگرایی میانگین متحرک (MACD) یک خط صاف ثابت را نشان می‌دهد که ضعف فشار خرید و فروش بازار را برجسته می‌کند. علاوه بر این، میانگین‌ها روند خنثی را نشان می‌دهند که نشان دهنده یک حرکت قیمت غیرقابل پیش‌بینی در زمان آینده است.

اگر بازار قیمت را بالاتر از سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۴۱ دلار نگه دارد، گاوها دوباره قدرت می‌گیرند و برای آزمایش سطح مقاومت بالایی ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۸۱۰ دلار در ماه آینده حرکت می‌کنند. اما با ادامه روند نزولی ممکن است قیمت به سمت پایین‌ترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۸۴ دلار حرکت کند.

eCash (XEC)

توکن XEC در محدوده بین ۰.۰۰۰۰۳۱۸ و ۰.۰۰۰۰۳۶۵ دلار معامله شد و پس از آن بازار با جهشی ۳۸.۲۵ درصدی افزایش یافت. بعد از مدتی به صورت جانبی معامله شد و ۸۲٪ رشد کرد اما با مواجه مقاومت گاوها قدرت خود را از دست دادند که منجر به شکستن سطح حمایتی شد و سپس قیمت برای مدتی روند خنثی را نشان داد و پس از آن، توکن شاهد یک شکست دیگر در نمودار بود. گاوها به تازگی از محدوده خارج شدند که نشان دهنده یک برگشت صعودی در نمودار است.

شاخص MACD افزایش مستمر هیستوگرام سبز را نشان می دهد که بیانگر افزایش نفوذ صعودی در بازار ارزهای دیجیتال است. اگر بازار بتواند قیمت را بالاتر از سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۵۶۳ نگه دارد، گاوها قوی‌تر خواهند شد و و برای آزمایش سطح مقاومتی بالایی ۰.۰۰۰۰۷۸۸ در زمان آینده آماده می شوند. در مقابل، اگر خرس ها بر گاوها غلبه کنند، قیمت سقوط خواهد کرد و برای آزمایش سطح حمایتی پایین تر ۰.۰۰۰۰۴۴۵ سقوط خواهد کرد.

منبع: coinmarketcap.com

اخبار مرتبط: با محبوبیت میم‌کوین‌ها، توجه به سولانا افزایش یافت

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید