صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : شرکت Crypto.com مجوز رمزنگاری دبی را دریافت کرد

شرکت Crypto.com مجوز رمزنگاری دبی را دریافت کرد

دبی

شرکت Crypto.com مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) را از سوی تنظیم‌کننده شهر دبی دریافت کرد و در انتظار تأیید عملیاتی است تا این شرکت بتواند خدمات مبادله، صرافی و خرید وفروش و وام را ارائه دهد. کریس مارسزاک(Kris Marszalek) مدیرعامل Crypto.com در بیانیه‌ای گفت:

دبی یک «بازار پیشرو در طراحی مقررات مؤثر» است. 

به گزارش کوین‌تلگراف این شرکت مشتاق است تا با تنظیم‌کنندگان برای مشارکت در صنعت رمزنگاری دبی همکاری کند. در مارس ۲۰۲۲، این صرافی دبی را به عنوان قطب خاورمیانه و شمال آفریقا خود معرفی کرد. در ژوئن ۲۰۲۲ مجوز موقت از VARA دریافت کرد و پس از آن، مجوز آماده‌سازی محصول حداقل قابل اجرا (MVP) را در مارس امسال دریافت کرد. با اقدام تنظیم‌کنندگان ایالات متحده علیه شرکت‌های رمزنگاری، دبی به مقصدی مورد تقاضا برای مشاغل رمزنگاری تبدیل شده است که به دنبال شفافیت قانونی هستند – بسیاری از شرکت‌ها به حوزه قضایی دوستدار رمزنگاری به عنوان قطب در حال ظهور دارایی‌های دیجیتال در خاورمیانه نگاه می‌کنند.

اخبار مرتبط: بایننس حساب سارقان کیف‌پول یکی از مشتریان خود را مسدود کر بایننس حساب سارقان کیف‌پول یکی از مشتریان خود را مسد

مدیر کل Binance دبی، الکس چهاد گفت که بر خلاف ایالات متحده، دبی و امارات متحده عربی یک چارچوب نظارتی واضح برای شرکت‌های رمزنگاری برای پیروی ارائه کرده‌اند که باعث می‌شود شرکت‌های بزرگی مانند Binance بتوانند به راحتی ستاد دائمی خود را در منطقه ایجاد کنند.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید